W dniu 25.06.2012 r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Imprezę zorganizował SU , który zaplanował wiele atrakcji zarówno dla naszych uczniów, jak i dla uczestników WTZ w Bielicach. Nasza szkoła gościła znany w Mogilnie zespół muzyczny „ The Fast Guitars ’’ oraz WTZ „ Radosne Serca’’ . Niezwykła atrakcją był przejazd bryczką , którą powoził Pan Grzegorz Sobieralski . Samorząd przygotował rozmaite konkurencje m.in. : rysowanie na chodniku , bieg patrolowy czy walka o kryształowego koguta . Oto wyniki poszczególnych konkurencji :
- w rysowaniu chodnika najlepsza okazała się klasa I D ,
- w piłce siatkowej I miejsce zajęły Pani Justyna Burzyńska oraz Pani Joanna Malczewska , II miejsce Pan Bartek Rólski i Karolina Bosiacka , III miejsce Agata Mrówczyńska i Michał Wełnitz
- bieg patrolowy wygrała klasa III C ,
- klasa I LO zwyciężyła Kryształowego Koguta,
- najlepszym bilardzistą okazał się Filip Kluczyński .
Został również przyznany dyplom dla klasy, która najaktywniej uczestniczyła w Dniu Sportu, a była to III C . Wszystkim uczestnikom gratulujemy !