UWAGA!!! Nowa strona ZS Bielice - witamy!!

 

Turniej I sezonu Pałuckiej Ligi Siatkówki Dziewcząt za sezon 2017/2018
5 lutego nasze dziewczęta po triumfie na szczeblu powiatowym udały się do Bydgoszczy na kolejny tym razem wojewódzki etap siatkarskiej licealiady. Niestety los nie był naszym sprzymierzeńcem, albowiem nasz zespół trafił do grupy wielokrotnego mistrza województwa i medalisty Mistrzostw Polski wśród szkół ponadgimnazjalnych (m.in. srebro w 2018), a ponadto biorącego udział w ogólnopolskim programie SOS. Mimo to dziewczęta na ile mogły i były w stanie próbowały sprostać bardziej doświadczonym koleżankom. Cieszy fakt, że cały zespół sprostał wymagającemu zadaniu prezentując się na parkiecie bardzo przyzwoicie pod względem mentalnym jak i siatkarskim. W efekcie w tegorocznej edycji kończymy na ćwierćfinale wojewodzkim osiągając w owych zawodach III miejscie po wygranej nad zespołem z powiatu nakielskiego.

🔹Półfinał
ZS Bielice vs XI LO Bydgoszcz 0:2
ZSN Janowiec Wlkp. vs LO Nakło 2:0

ZS Bielice vs SP LO Nakło 2:0
XI LO Bydgoszcz vs ZSN Janowiec Wlkp. 2:0

🏐ZS Bielice
Julia Wieczorek, Kinga Pawlak, Agata Wiśniewska, Martyna Szczepaniak, Patrycja Dolata, Agata Manysiak, Jagoda Kulpińska, Kasia Wielińska, Asia Kotlińska, Agata Pawlak, Jagoda Wiśniewska, Zuza Nowicka

trener: Tomasz Wyzina

lic

galeria>>

Turniej I sezonu Pałuckiej Ligi Siatkówki Dziewcząt za sezon 2017/2018
 10.11.2018 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Barcinie przy ulicy Polnej 1 rozegrany został Finałowy Turniej I sezonu Pałuckiej Ligi Siatkówki Dziewcząt za sezon 2017/2018. W zawodach zorganizowanych przez Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z Barcina, udział wzięły zespoły - I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Inowrocławia, LUKS Inowrocław oraz MUKS Bielice. Niestety w zawodach nie byli w stanie uczestniczyć LUKS Wilki Wilczyn oraz zespół Krzysztofa Napierały z Janowca Wielkopolskiego z uwagi na znaczne kłopoty kadrowe. Tak czy tak, po krótkiej odprawie w gronie trenerów, rozpoczęto zawody. Rozegranych zostało sześć spotkań z racji "systemu każdy z każdym". Tylko w jednym przypadku zgromadzeni na trybunie kibice mieli okazję oglądać tie-breaka - było to w meczu gospodyń MUKS Barcin z I LO z Inowrocławia. Swoje wszystkie trzy spotkania wygrała drużyna prowadzona przez Tomasza Wyzinę. Drugie miejsce zajął Ryszard Dreliszak i jego podopieczne. Trzecie miejsce przypadło gospodyniom - MUKS Barcin, a stawkę zamknęła waleczna drużyna I LO z Tomaszem Idzikiem na czele. Po każdym ze spotkań tego turnieju, sędzina - Lidia Wieczorek wraz z trenerami zainteresowanych zespołów, mieli okazję wyboru MVP meczu. Każdy z zespołów otrzymał pamiątkowe puchary za zajęte miejsca. Była to też doskonała okazja do tego by odznaczyć dziewczęta za ich udział w sezonie 2017/2018 w gronie młodziczek. Stąd też ufundowane i wręczone zostały kolejne puchary, medale oraz dyplomy. Poniżej szczegółowy zapis z poszczególnych spotkań całego turnieju. 

galeria>>

Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły oraz jednocześnie z okazji 💯 rocznicy ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI,

7 listopada w sali Zespołu Szkół w Bielicach rozegrano turniej o Puchar Dyrektora Szkoły oraz jednocześnie z okazji 100 rocznicy ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI, w którym zagrały zespoły ze szkół ponadgimnazjalnych z powiatów inowrocławskiego i mogileńskiego. Zawody wygrały nasze dziewczęta, które w pokonanym polu zostawiły drużyny z inowrocławskiego Kasprowicza i Zespołu Szkół w Mogilnie. Nagrodzono również najlepsze zawodniczki turnieju, a każdy z uczestników zawodów mógł uzupełnić stracone kalorie pyszną zupką przygotowaną przez tutejszą kuchnię.
Podsumowując duże podziękowania należą się radnemu p. Stanisławowi Redmannowi, który swoją postawą przyczynił się do sponsoringu turnieju w formie nagród dla uczestników jak i sekcji siatkarskiej fundując profesjonalną piłkę meczową.

🏐 Nagrodzone zawodniczki:

🔹MVP - Joanna Kotlińska (Bielice)
🔸ZS Bielice - Julia Wieczorek, Kasia Wielińska, Agata Manysiak
🔸I LO Inowrocław - Marta Molenda, Joanna Pająk
🔸ZS Mogilno - Marcelina Winkiel, Monika Łuczak

ZS Bielice vs I LO Inowrocław 3:0 (23,23,18)
ZS Bielice vs ZS Mogilno 2:1 (-22,16,18)
I LO Inowrocław vs ZS Mogilno 1:2 (24,-10,-16)

🏐 zs bielice
Julia Wieczorek-kpt., Kinga Pawlak, Agata Wiśniewska, Patrycja Dolata, Joanna Kotlińska, Agata Pawlak, Kasia Wielińska, Agata Manysiak, Jagoda Kulpińska.
trener: Tomasz Wyzina

tur

galeria>>

IV turniej piłki nożnej i siatkówki BIELICE CUP

W dniu 5 czerwca 2018 roku na obiektach sportowych Zespołu Szkół w Bielicach , z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego ,odbył się IV turniej piłki nożnej i siatkówki BIELICE CUP. Uczestnikami turnieju były dzieci szkół podstawowych. W zawodach wzięły udział 22 drużyny (16 piłka nożna chłopców i 6 siatkówka dziewcząt) z 17 szkół podstawowych z terenu powiatów mogileńskiego, konińskiego, słupeckiego i inowrocławskiego.  Turniej otworzył zastępca dyrektora ZS Bielice pan Jarosław Dembiński.  Następnie odbyła się  uroczysta prezentacja drużyn, które wcieliły się najlepsze narodowe reprezentacje świata.
W turnieju piłki siatkowej bezkonkurencyjną okazała się drużyna dziewcząt SP Mogilno nr 3. Drużynę do zwycięstwa poprowadziła najlepsza zawodniczka turnieju Jagoda Kos. W finale turnieju mogilnianki pokonały bardzo silną drużynę Agnieszki Rogowskiej -SP Padniewo z Agatą Nowakowską na czele. Trzecie miejsce w turnieju zajęły dziewczyny z SP Trzemeszno nr1 , które minimalnie okazały się lepsze od SP Wylatowo. W meczu o piąte miejsce walczyły zawodniczki SP Skulsk i SP Trzemeszno nr2. Mecz rozstrzygnął się na korzyść drużyny ze Skulska i to właśnie ta drużyna cieszyła się ze zdobycia piątego miejsca w turnieju.
Najlepszą zawodniczką turnieju została Jagoda Kos z SP 3 Mogilno. Najlepsze w swoich drużynach to: Aga Lewandowska SP Mogilno3, Agata Nowakowska SP Padniewo, Wiktoria Kostka SP Trzemeszno1, Kasia Heinich Wylatowo, Agata Kordyl Skulsk, Natalia Filipek Trzemeszno2. Wszystkie zawodniczko otrzymały nagrody indywidualne, a drużyny zwycięskie,  pamiątkowe puchary.
W turnieju piłki nożnej wzięło udział 16 drużyn. Drużyny zostały w drodze losowania podzielone na 4 grupy, w której mecze odbyły się systemem "każdy z każdym" . Dwie najlepsze drużyny każdej z grup zagrały w ćwierćfinałach. Drużyny z miejsc trzecich zagrały o miejsca 9-12, a drużyny z miejsc czwartych o miejsca 13-16.  
Turniej, po rzutach karnych,  wygrała drużyna SP Gębice poprowadzone z ławki trenerskiej przez Mateusza Rzempowskiego- tegorocznego absolwenta ZS Bielice. Fantastyczne parady bramkarza Gębic- Igora Gzika (obroniony rzut karny w meczu finałowym)oraz wybitna gra Kacpra Strzeleckiego i Eryka Wychorskiego pozwoliły chłopakom z Gębic sięgnąć po raz pierwszy w historii turnieju po złoto.
Drużyna z Gębic reprezentowała Polskę i wygrała. Mamy szczerą nadzieję, że podczas finałów Mistrzostw Świata w Rosji, nasza reprezentacja osiągnie podobny sukces.
Drugie miejsce w turnieju zdobyła drużyna poprowadzona przez Marcina Kaźmierczaka- SP Jeziora Wielkie. Kacper Kraska, Łukasz Bachora i Szymon Małecki- filary drużyny Jezior Wielkich- na pewno będą długo pamiętać przebieg meczu finałowego. Wynik 0:0 i kolejna dla tej drużyny seria rzutów karnych w tym turnieju miała zdecydować o końcowym sukcesie. Niestety dla drużyny Jezior Wielkich w bramce drużyny z Gębic stanął w wyśmienitej formie Igor Gzik i pozbawił marzeń o końcowym sukcesie chłopaków z Jezior Wielkich. Mimo wszystko drużyna osiągnęła historyczny sukces, prezentując przy tym bardzo wysoki poziom sportowy.
Trzecie miejsce w turnieju zdobyła drużyna z SP Skulsk, pokonując w decydującym meczu bardzo mocną drużynę z SP nr1 Trzemeszno 2:1.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kacper Strzelecki z drużyny SP Gębice. Najlepszym strzelcem turnieju został Dawid Dembiński z SP Strzelno, a najlepszym bramkarzem oczywiście Igor Gzik. Najlepszą zawodniczką turnieju piłki nożnej okazała się Justyna Frankowska z SP Strzelno. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz oficjalne piłki Mistrzostw Świata Rosja 2018. Wszystkie 16 drużyn otrzymało puchary, a najlepsi zawodnicy drużyn nagrody książkowe.
W czasie turnieju Bielice CUP wszyscy uczestnicy i opiekunowie mogli zjeść pyszną grochówkę. Każda drużyna otrzymała napoje oraz pamiątkowe zdjęcia i turniejowe kubki. Atrakcją turnieju były pokazy konne, malowanie twarzy oraz profesjonalna oprawa muzyczna. Turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze. Mecze sędziowali : Joanna Malczewska, Tomasz Wonorski, Marcin Leśniewski, Jacek Siwa oraz Tomasz Wyzina.
Warto nadmienić, że w tegorocznym turnieju wzięło udział 220 zawodników. Jest to największa liczba uczestników w historii Bielice CUP. Organizatorzy dziękują sponsorom, którzy w bezinteresowny sposób pomogli  zorganizować zawody. Bardzo dziękujemy: Agnieszce i Sławomirowi  Matkowskim - właścicielom SM-Agro, Urzędowi Marszałkowskiemu w Toruniu - Wicemarszałkowi Województwa Dariuszowi Kurzawie i Piotrowi Lisieckiemu, Wydawnictwu Znak, Starostwie Powiatowemu w Mogilnie, firmie ZbychPol&Mobet, firmie Storage Poland, Pawłowi Molendzie -Centrala Nasienna w Mogilnie, PPHU WEZAM -Ewie Przychockiej- Sirman, PW KAMIL Aleksandra Konieczka,  Krzysztofowi Nowackiemu z Rzadkwina, Stanisławowi Radmanowi z Gozdanina, MUKS-owi Bielice oraz Dyrekcji Zespołu Szkół w Bielicach.
Turniej zorganizowali: Dyrektor Zespołu Szkół w Bielicach- Paweł Kraśny, nauczyciele wychowania fizycznego ZS Bielice: Joanna Malczewska, Dominika Nowińska, Justyna Burzyńska, Tomasz Wonorski, Tomasz Wyzina, Bernard Łaganowski i Marcin Leśniewski oraz nauczyciele ZS Bielice: Justyna Maciejewska, Ewa Śniegowska, Robert Jakubowski, Ewa Hartwich, Ewa Hibner, Magdalena Jasińska, Genowefa Joszko, Kinga Woroch . Dziękujemy również Rafałowi Śmiłowskiemu -Pracownia Reklamy W3M, Elżbiecie Staszewskiej, Jarosławowi Dembińskiemu, Magdalenie Górskiej, Aldonie Korczyńskiej,  Zbigniewowi Kinowskiemu, Violecie Stypczyńskiej, Krzysztofowi Kierzkowi, Claudio Achilefu, Agacie Pawlak, Szymonowi Krzymińskiemu, Adamowi Furdalowi, Łukaszowi Buzalskiemu, Klaudii Łukasik oraz zawodniczkom i zawodnikom MUKS Bielice.
Już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję turnieju w przyszłym roku. Będzie to już jego V edycja.

Wyniki piłka nożna >>

Wyniki siatkówka>>

galeria>>

Lekcja wychowania fizycznego w plenerze

115 maja  klasa III a gimnazjum uczestniczyła w lekcjach  nauki gry w tenisa. Zajęcia odbyły się w ośrodku tenisowym „ Conrado” w Żabnie koło Mogilna. Młodzież dotarła do ośrodka sportowego rowerami wraz z opiekunami. Uczniowie oprócz rekreacyjnej jazdy rowerem mieli możliwość zapoznania się z dyscypliną sportową na profesjonalnych kortach tenisowych oraz nauki podstawowych uderzeń tenisowych. Cała wyprawa przebiegała w luźnej, wesołej atmosferze i zakończyła się bezpiecznym powrotem do szkoły.

galeria>>

 
Kolejny sportowy sukces dziewcząt z Zespołu Szkół w Bielicach.

Ze srebrnymi medalami  wróciły reprezentantki Zespołu Szkół w Bielicach z mistrzostw województwa kujawsko - pomorskiego  w drużynowych biegach przełajowych.
17 kwietnia we Włocławku spotkały się najlepiej biegające w terenie drużyny w naszym  województwie. Jako pierwsi na starcie pojawili się uczniowie szkół podstawowych, następnie gimnazjaliści. W kategorii licealiady dziewcząt, wystartowała drużyna Zespołu Szkół w Bielicach. Do rywalizacji przystąpiły sześcioosobowe ekipy, których celem było zajęcie jak najwyższych miejsc w biegu ze startu wspólnego. Suma miejsc wszystkich zawodniczek dawała wynik drużyny. Dziewczęta z Bielic wraz z opiekunem liczyły na wynik w pierwszej piątce, nieśmiało myśląc o medalu.  Taktyka przygotowana na bieg została zrealizowana w stu procentach. Optymalne rozłożenie sił na dystansie spowodowało, że w końcowej fazie biegu Bieliczanki wyprzedziły kilka rywalek co przyczyniło się do zajęcia drugiej lokaty w województwie. Pierwsze miejsce zajęły zawodniczki z Bydgoszczy (szkoła sportowa), a za plecami reprezentantek ZS Bielice znalazły się m.in. szkoły z Włocławka, Rypina, Świecia i Inowrocławia. Warto podkreślić, że to już drugi medal zdobyty przez tą drużynę w kujawsko- pomorskiej licealiadzie w tym roku szkolnym. Oprócz srebra w drużynie, dziewczyny w październiku zdobyły wraz z koleżankami brązowy medal w sztafecie.
Skład srebrnej drużyny ZS w Bielicach: Anna Słomkowska, Dominika Kozłowska, Klaudia Łukasik, Kamila Kujawa, Julia Nowak, Julia Kopeć, Karolina Petla (rezerwowa), Tomasz Wonorski (opiekun).

      

Powiatowe Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym
8 marca 2018 roku w Zespole Szkół w Mogilnie odbyły się Powiatowe Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach uczestniczyły drużyny tenisowe damskie i męskie ze szkół z Mogilna, Strzelna i Bielic.
Drużynę męską oraz damską z Zespołu Szkół z Bielic reprezentowali uczniowie:
Budziak Patryk III TMS
Powała Łukasz III TMS
Stachowiak Dawid III TMR
Iga Lewandowska II TŻ
Dominika Kozłowska IV TRK
Zuzanna Król III TRK
W wyniku rozgrywek drużyny zarówno męska, jak i damska zajęły II miejsce.
Gratulujemy osiągnięć!

galeria>>

Powiatowe Drużynowe Zawody w Biegach Przełajowych

29 września br. w Kuśnierzu  uczniowie z ZS Bielice uczestniczyli w zawodach powiatowych w biegach przełajowych indywidualnych. Dystans biegu w terenie dla dziewcząt wynosił 1500m, a dla chłopców 2000m. Dzięki sprzyjającej aurze uczestnicy zawodów nie mieli problemu z pokonaniem dystansu. Poniżej przedstawiono tabelę z wynikami biegu indywidualnego uczniów z ZS Bielice. Ponadto Michał Kopliński, Adam Majchrzak, Adam Gołębiewski, Dawid Pawlaczyk, Julia Kopeć, Klaudia Łukasik, Dominika Kozłowska, Anna Słomkowska zakwalifikowali się do kolejnego etapu-biegu wojewódzkiego. W zawodach rangi wojewódzkiej Anna Słomkowska uplasowała się na 10 miejscu. Wszystkim zawodnikom gratulujemy.


IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (GIMNAZJUM)

DZIEWCZĘTA

KLASA

MSC

CHŁOPCY

KLASA

MSC

DOBRZYŃSKA BARBARA

IIA

 

GĄSIOREK KAMIL

IIIB

VI

OWSIŃSKA ROKSANA

IIIB

 

POWAŁA NIKODEM

IIIC

 

PIETRZAK KAMILA

IIIA

 

WANIKOWSKI MACIEJ

IIIC

 

SZPULECKA JULIA

IIIA

 

OWSIŃSKI WIKTOR

IIIC

 

LICEALIADA

DZIEWCZĘTA

KLASA

MSC

CHŁOPCY

KLASA

MSC

KOPEĆ JULIA

ITL

IV

 

GOŁĘBIEWSKI ADAM

IITPS,

V

KOZŁOWSKA DOMINIKA

IVTHK

III

 

KOPLIŃSKI MICHAŁ

IITL

I

ŁUKASIK KLAUDIA

IVTR

V

 

MAJCHRZAK ADAM

ITL,

IV

PETLA KAROLINA

IIITŻ

 

 

PAWLACZYK DAWID

ITMS

VIII

SŁOMKOWSKA ANNA

IVTR

I

 

RYBAK KLAUDIUSZ

ITL

II

Nauczyciele wychowania fizycznego ZS Bielice zachęcają do biegania.
„Nie musisz być wielki aby zacząć, ale musisz zacząć, aby być wielkim”.

galeria>>

Zawody lekkoatletyczne

W dniu 1.06.2017 roku w Świeciu odbyły się wojewódzkie zawody lekkatletyczne szkół gimnazjalnych. W zawodach tych startowali najlepsi zawodnicy w lekkoatletyce z powiatów województwa kujawsko – pomorskiego. Powiat Mogileński reprezentowali uczniowie z Bielic w składzie:

Kołacki Remigiusz w konkurencji : bieg na 300 metrów z czasem 42,46 s.  Zajął 26 miejsce.

Kwiatkowski Marcel w konkurncj: bieg na 300 metrów z czasem 42,51 s. Uplasował się na 27 miejscu.

Rybak Klaudiusz w konkurencji: bieg na 1500 metrów z czasem 4,41 m. Zajął 15 miejsce.

Przybyła Eryk w konkurencji: skok w zwyż z wynikiem 155 cm. Zajął 8 miejsce.

Ciesielska Aurelia w konkurencji: rzut oszczepem z wynikiem 18,71 m. Zajęła 14 miejsce.

Dobrzyńska Barbara w biegu na 800 metrów, z wynikiem 3,03 m. Zajęła 26 miejsce.

Kolski Kacper który zastępował zawodnika nieobecnego z Mogilna w biegu na 100 metrów, uzyskał wynik nieco niższy niż jego koledzy z serii biegowej, lecz liczy się udział i rywalizacja sportowa.

Startującym serdecznie gratulujemy wyników i właściwej postawy sportowej!

II szkolny "Bieg po zdrowie"

W dniu 31.05.2017r. na terenie ZS w Bielicach odbył się II szkolny "Bieg po zdrowie". W rywalizacji wzięło udział 80 uczniów wraz z nauczycielami. Biegi odbywały się w różnych kategoriach wiekowych: gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne oraz nauczyciele. Trasa biegu była bardzo urozmaicona i przebiegała przez piękne, zielone  tereny szkolne. Organizatorkami i jednocześnie pomysłodawczyniami były nauczycielki wychowania fizycznego: Dominika Nowińska, Justyna Burzyńska oraz Joanna Malczewska we współpracy z  Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną oraz  Dyrekcją ZS w Bielicach. Zwycięzcy poszczególnych biegów otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz cenne nagrody ufundowane przez sponsorów: Szkoła Nauki Jazdy Konnej w Chabsku - Gabriela Nowińska oraz Inter- Serwis-Łukasz Burzyński.
Zwycięzcy poszczególnych biegów:
Gimnazjum-chłopcy
I Klaudiusz Rybak kl III C
II Jan Drzewiecki kl III C
III Przemysław Słowiński kl II C
Gimnazjum-dziewczęta
I.Barbara Dobrzyńska kl I A
II Roksana Owsińska kl II B
III Jagoda Jackowska kl II C
Ponadgimnazjalne - chłopcy
I Bartosz Makowski kl I TMR
II Adam Gołębiewski kl I TMR
III Michał Sośnicki kl II TL
Ponadgimnazjalne – dziewczęta
I Anna Słomkowska kl III TR
II Karolina Petla kl II TŻ
III klasa  II LO
Nauczyciele
I Ewa Śniegowska
II Bartosz Rólski
III Tomasz Wonorski

galeria>>

Powiatowe zawody lekkoatletyczne

Dnia 26 maja br. w ZS Bielice odbyły się  powiatowe zawody lekkoatletyczne. Do zawodów przystąpili uczniowie ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Klasyfikacja w poszczególnych dyscyplinach przedstawia się następująco:
Gimnazjum
100m-dziewczęta
1msc.  Skórzewska Dominika (Mogilno)
2msc. Dzikowska Martyna (Strzelno)
3msc. Fredyk Julia (Mogilno)
100m-chłopcy
1msc. Jabłoński Kacper (Mogilno)
2msc. Kiełczewski Michał (Mogilno)
3msc. Kolski Kacper (Bielice)
300m-dziewczęta
1msc. Szajda Lucyna (Mogilno)
2msc. Saga Oliwia(Mogilno)
3msc. Malinowska Zuzanna (Strzelno)
300m-chłopcy
1msc. Krzewina Dawid (Mogilno)
2msc. Kołacki Remigiusz (Bielice)
3msc. Loks Filip (Mogilno)
 800m-dziewczęta
1 msc. Dobrzyńska Barbara (Bielice)
2msc. Wencka Edyta (Mogilno)
3msc. Solarczyk Gabriela (Mogilno)
1500m-chłopcy
1msc. Rybak Klaudiusz (Bielice)
2msc. Podlas Tomasz (Strzelno)
3msc. Drozdowski Paweł (ZS Strzelno)
Skok w dal –dziewczęta
1msc. Berkowska Natalia (Mogilno)
2msc. Kapczyńska Marcelina (Mogilno)
3msc. Grodzka Marta (Strzelno)
Skok w dal-chłopcy
1msc. Szczęsny Denis (Mogilno)
2msc. Lewandowski Dawid (ZS Strzelno)
3msc. Gąsiorek Kamil (Bielice)
Skok wzwyż-dziewczęta
1msc. Wiśniewska Jagoda (Bielice)
Skok wzwyż-chłopcy
1msc. Przybyła Eryk (Bielice)
Pchnięcie kulą-dziewczęta
1msc. Żuchowska Zuzanna (ZS Strzelno)
2msc. Kopińska Edyta (Strzelno)
3msc. Smółka Olga (Bielice)
Pchnięcie kulą-chłopcy
1msc. Pachała Kacper (Mogilno)
2msc. Powalski Mateusz (ZS Strzelno)
3msc. Kędzierski Wojciech (Bielice)
Rzut oszczepem-dziewczęta
1msc. Ciesielska Aurelia (Bielice)
2msc. Wierzbińska Jagoda (Mogilno)
3msc. Banasik Weronika (Strzelno)
Rzut oszczepem-chłopcy
1msc. Nalewaj Łukasz (Parlin)
2msc. Modrzejewski Jakub (Mogilno)
3msc. Mulżyński Karol (Parlin)
Sztafeta-dziewczęta
1msc. Mogilno
2msc. Bielice
3msc. ZS Strzelno
Sztafeta-chłopcy
1msc. Mogilno
2msc. Bielice
3msc. Parlin

Szkoły ponadgimnazjalne
100m-dziewczęta
1msc. Pawlak Kinga (Bielice)
2msc. Kozłowska Dominika (Bielice)
3msc. Nowicka Monika (Bielice)
100m-chłopcy
1msc. Krygier Michał (Bielice)
2msc. Kaczyński Damian (Bielice)
3msc. Sośnicki Michał (Bielice)
200m-dziewczęta
1msc. Krysińka Beata (Bielice)
2msc. Łukasik Klaudia (Bielice)
3msc. Wiśniewska Agata (Bielice)
200m-chłopcy
1msc. Went Paweł (Bielice)
2msc. Taterski Lech (Mogilno)
3msc. Andrzejczak Szymon (Bielice)
400m-dziewczęta
1msc. Petla Karolina (Bielice)
2msc. Stępień Hanna (Bielice)
3msc. Janowska Weronika (Mogilno)
400m-chłopcy
1msc. Kowalczyk Kacper (Bielice)
2msc. Kędzierski Kamil ( Bielice)
3msc. Resler Jakub (Mogilno)
800m-dziewczęta
1msc. Słomkowska Anna (Bielice)
2msc. Kujawa Kamila (Bielice)
3msc. Kujawska Agata (Mogilno)
1500m-chłopcy
1msc. Kopliński Michał (Bielice)
2msc. Makowski Bartek (Bielice)
3msc. Rólski Jakub (Mogilno)
Skok w dal-dziewczęta
1msc. Kozłowska Dominika (Bielice)
2msc. Konieczka Dominika (Bielice)
3msc. Kurant Weronika (Bielice)
Skok w dal-chłopcy
1msc. Samul Jakub (Bielice)
2msc. Tomczyk Łukasz (Mogilno)
3msc. Resler Jakub (Mogilno)
Skok wzwyż-dziewczęta
1msc. Stępień Hanna
2msc. Pawlak Kinga
3msc. Tyrolczyk Natalia
Skok wzwyż-chłopcy
1msc. Samul Jakub
2msc. Brejecki Kacper
3msc. Ciesielski Marcin
Pchnięcie kulą-dziewczęta
1msc. Łukasik Klaudia
2msc. Lewandowska Iga
3msc. Górna Martyna
Pchnięcie kula-chłopcy
1msc. Brezyna Michał
2msc. Marczewski Wojciech
3msc. Kędzierski Kamil
Rzut oszczepem-dziewczęta
1msc. Światlak Agata
2msc. Łukasik Klaudia
3msc. Zalewska Paulina
Rzut oszczepem-chłopcy
1msc. Marczewski Wojciech
2msc. Brezyna Michał
3msc. Śmigielski Aleksander
Sztafeta-dziewczęta
ZS Bielice
Sztafeta-chłopcy
ZS Bielice

galeria>>

Turnieje szkolne

Turnieje wewnątrzszkolne w siatkówce i koszykówce
o Puchar Dyrektora Szkoły 2016/2017

Mistrzowie ZS w Bielicach w siatkówce:

IIB dziewczęta
IIlLO chłopcy

Mistrzowie ZS w Bielicach w koszykówce:

IV TOT/TŻ dziewczęta
IV TOT/TŻ chłopcy

W-ce mistrzowie  ZS w Bielicach w siatkówce:

IV TOT/TŻ dziewczęta
IV TPS chłopcy

W-ce mistrzowie ZS w Bielicach w koszykówce:

II LO dziewczęta
IV TOT/TŻ chłopcy

MVP meczu finałowego:
SIATKÓWKA:

Katarzyna Wielińska - IIB
Nathan Woźniak - III LO

KOSZYKÓWKA:

Anna Owczarek - IV TŻ/TOT
Radosław Wisła - IV TŻ/TOT

Klasy, które uczestniczyły w turniejach:
PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT – IIB,IB,IIIC,ITŻ/TOT,IILO,IIILO,IVTŻ/TOT,IIITŻ,IITR/THK
PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW – IITR,IIIZSZ,IIIA,ITRM,IVTRM,IIITR,IIIC, IITL,IIITMR,IIIB,IVTPS,ITL,IILO,IZSZ,IIILO
PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT –IVTŻ/TOT,IIITRK,IIILO,ITŻ,IILO,IITHK
PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW –IVTL/TPS,IVTRS/TOŻ,ITL,IIIZSZ,ITRM,IIILO,IVTMR,IIITR,Repr.Gimn

Wyniki meczów finałowych:
Siatkówka dziewcząt:                                                           Siatkówka chłopców:
IIb – IVTOT/TŻ                                                                               IIILO – IVTPS
     2:0                                                                                                      2:0
(25, 14)                                                                                               (25, 17)
(25, 22)                                                                                              ( 25,19)

Koszykówka dziewcząt:                                                         Koszykówka chłopców:
  IILO – IVTOT/TŻ                                                                             IIILO – IVTOT/TŻ
     13:17                                                                                                     21:41

galeria>>

Wojewódzkie zawody drużynowe szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym

21.02.2017 roku odbył się finał wojewódzkich zawodów drużynowych w tenisie stołowym szkół gimnazjalnych. Organizatorem zawodów było gimnazjum w Barcinie z siedzibą przy ul. Polnej 1. W zawodach startowały najlepsze drużyny wyłonione z powiatowych zawodów województwa kujawsko-pomorskiego. Nasz powiat reprezentowała drużyna żeńska gimnazjum w Bielicach w składzie: Kamila Pietrzak z klasy II a, Donata Kielczyk z klasy I b. W zawodach startowały również najlepsze zawodniczki z Inowrocławia, Kotomierza i Barcina. Gry drużynowe odbywały się systemem " każdy z każdym" do trzech wygranych meczów przez drużynę. Reprezentacja gimnazjum w Bielicach odniosła zwycięstwo nad zawodniczkami z powiatu inowrocławskiego. W ogólnej klasyfikacji wojewódzkiej gimnazjum w Bielicach zajeło miejsce między 7 a 9.

galeria>>

Powiatowe zawody w piłce siatkowej

Dnia 25 stycznia br. w Zespole Szkół w Bielicach odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych. W zawodach wzięły udział trzy szkoły z naszego powiatu tj. ZS Strzelno, Mogilno, ZS Bielice. Każda drużyna rozegrała mecze systemem „każdy z każdym”, do dwóch zwycięskich setów. Poziom umiejętności gry wszystkich drużyn był bardzo wyrównany, dlatego mecze były zacięte i emocjonujące.  Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawiła się następująco:
Miejsce 1 – Gimnazjum ZS Strzelno
Miejsce 2 – Gimnazjum ZS Bielice,
skład wicemistrzów powiatu: Sebastian Gzik, Mateusz  Wychorski, Klaudiusz Rybak, Jan Drzewiecki,     Dominik Sikorski, Bartek Karpiński, Szymon Rutkowski, Marcin Ciesielski, Hubert Smorczyński, Jakub Małecki, Beniamin Kierzek, Patryk Kamiński, Bartek Adamczyk.
Miejsce 3  -  Gimnazjum Mogilno
Strzelno-Mogilno 2:1
Strzelno-Bielice     2:1 
Bielice-Mogilno     2:1

galeria>>

Drużynowe zawody w tenisie stołowym

W dniu 16.01.2017 roku w hali Ośrodka Sportu Rekreacji i Rehabilitacji w Mogilnie odbyły się drużynowe zawody w tenisie stołowym szkół gimnazjalnych powiatu mogileńskiego.W zawodach brali udział uczniowie z gimnazjum z Bielic, Mogilna oraz Strzelna.
Gimnazjum w Bielicach było reprezentowane przez drużynę żeńską w składzie: Kamila Pietrzak z klasy II a, Donatę Kielczyk z klasy I b, oraz drużynę męską w składzie: Sebastian Gzik z klasy III c , Adam Mika z klasy III b.
Drużyna żeńska z Bielic zajęła I miejsce uzyskując tym samym awans do zawodów na szczeblu wojewódzkim.
Drużyna męska zajęła II miejsce.
Uczestnicy zawodów otrzymali pamiatkowe dyplomy oraz medale.
Zwycięzcom gratulujemy sukcesu.

galeria>>

Finał gimazjady w Świeciu w lekkoatletyce

Dnia 31 maja 2016 r. w Świeciu odbył się finał kujawsko pomorskiej gimnazjady w lekkoatletyce indywidualnej. Powiat mogileski reprezentowali najlepsi uczniowie z różnych gimnazjów. Zespół Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Bielicach reprezentowali uczniowie:

L.p.

Imię i Nazwisko

Klasa

Konkurencja

1.

Roksana Owsińska

I b

sztafeta szwecka

2.

Zuzanna Zaparucha

I c

skok w dal

3.

Marcel Kwiatkowski

II a

sztafeta szwecka

4.

Eryk Przybyła

II b

skok wzwyż

5.

Mateusz Witek

II b

sztafeta szwecka

6.

Julia Śmigielska

II c

800 m.

7.

Patryk Fabiański

III c

100 m., sztafeta szwecka

8.

Michał Kopliński

III c

1500 m.

9.

Kinga Pawlak

III c

100 m., sztafeta szwecka

10.

Anna Sielska

III c

rzut oszczepem

11.

Dominika Wojdylak

III c

sztafeta szwecka

Gratulujemy zakwalifikowania się i udziału w finale wojewódzkim gimnazjady.

galeria>>

Potyczki sportoweI

Dnia 06.03.2016 r. odbył się IV Turniej Piłki Siatkowej Kobiet organizowany przez jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej w Padniewie. W rozgrywkach udział wzięło 5 drużyn: Koniczynki, Odwieczny Problem, OSP Padniewo, Urzędasy, ZS Bielice.
Turniej zakończył się zwycięstwem dziewcząt z Ciechocinka - drużyny Odwieczny Problem, II miejsce zajęła drużyna OSP Padniewo, III miejsce - ZS Bielice.
Reprezentację naszej szkoły tworzyły nauczycielki wychowania fizycznego, absolwentki i obecna uczennica:

 1. Justyna Burzyńska
 2. Joanna Malczewska
 3. Dominika Nowińska
 4. Joanna Bosiacka
 5. Magdalena Konkolewska
 6. Martyna Lelińska
 7. Karolina Gawron
 8. Weronika Kulczak

galeria>>

Tenis stołowy

22 lutego  2016 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej OSIR w Mogilnie odbyły się Drużynowe  Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Szkół Gimnazjalnych. W zawodach startowali uczniowie ze szkół z Bielic, Mogilna i Strzelna.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
Kamila Pietrzak       kl. I a
Kotlińska Joanna    kl.  I b
Iga Lewandowska   kl.  III c
Sebastian Gzik         kl. II c
Maciej Korciba         kl. III c
Adam Mika               kl. II b

 Drużyna żeńska z Zespołu Szkół z Bielic zajęła I miejsce awansując tym samym do ćwierćfinału Drużynowych Mistrzostw Wojewódzkich w Tenisie Stołowym Szkół Gimnazjalnych.
Drużyna męska zajęła II miejsce.
W ćwierćfinale wojewódzkim w zawodach drużynowych tenisa stołowego dziewcząt, który odbył się w Solcu Kujawskim 1.03.2016 r. nasza reprezentacja  z dodatkową zawodniczką w składzie Moniką Cieślewicz zajęła III miejsce.

galeria>>

Turniej mikołajkowy

W „Turnieju Mikołajkowym”, który odbył się dnia 07.12.2015r. w naszej szkole wzięli udział nauczyciele oraz uczniowie. Wśród uczniów zaprezentowały się dziewczęta reprezentujące gimnazjum i klasy ponadgimnazjalne.
Gimnazjum:
Kinga Pawlak
Iga Lewandowska
Martyna Szczepaniak
Agata Stefaniak
Judyta Borzymowska
Weronika Świtała
Julia Śmigielska
Julia Wieczorek
Ponadgimnazjalne:
Natalia Kina
Anna Owczarek
Weronika Ryczek
Martyna Zarzyka
Kinga Banaszak
Jagoda Mądrowska
Weronika Lewandowska
Nauczyciele:
Ada Sołtan
Olga Pilarczyk
Izabela Sroczyńska
Burzyńska Justyna
Nowińska Dominika
Kozicka Karolina
Wyniki końcowe:
Nauczyciele 2:0 Reprezentacja gimnazjum
Reprezentacja ponadgimnazjalna 2:0 Nauczyciele
Reprezentacja gimnazjalna 0:2 Reprezentacja ponadgimnazjalna
Grze sprzyjała miła, świąteczna atmosfera. Na każdej twarzy gościł uśmiech ,a przecież o to właśnie chodzi!!!

galeria>>

Finał wojewódzki w lekkoatletyce indywidualnej szkół gimnazjalnych

2 czerwca 2015 r. w Świeciu odbyły się Mistrzostwa Wojewódzkie w Lekkoatletyce Indywidualnej Szkół Gimnazjalnych. Naszą  szkołę  reprezentowali Mistrzowie Powiatu Mogileńskiego w poszczególnych konkurencjach:
Karolina Petla  w biegu na 800 m uzyskała czas 2,56 s.
Dawid Stachowiak  w biegu na 300 m uzyskał czas  40, 99 s.
Katarzyna Woda  w biegu na 300 m uzyskała czas  52,23 s.
Pawlak Kinga w biegu na 100 m uzyskała czas  14,67 s.
Dominika Wojdylak  w biegu na 100 m uzyskała czas 15,05 s.
Patryk Fabiański w skoku w dal uzyskał wynik 4,95 m.
Gratulujemy sukcesu!

galeria>>

Bielice Cup 2015

Bielice Cup to impreza sportowa, która odbyła się 12 maja w Zespole Szkół w Bielicach  z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego, Tomasza Wonorskiego  i Marcina Leśniewskiego. Drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych rozgrywały symultanicznie mecze piłki nożnej i piłki siatkowej. Czas wolny pomiędzy meczami zaproszeni goście mogli spędzić, podziwiając m.in. musztrę, popisy jeździeckie, czy odbywając przejażdżki bryczką. Nie obyło się również bez poczęstunku - dziewczęta z klasy wojskowej rozdawały chętnym pyszną grochówkę.
Młodzi piłkarze i siatkarki grali na iście europejskim poziomie - wcielali się w reprezentacje państw Unii.
Nikt nie wyjechał bez upominku - każda drużyna na koniec zmagań otrzymała dyplomy i pamiątkowe zdjęcie, trzech najlepszych zawodników każdego zespołu otrzymało nagrody książkowe, były również puchary dla zwycięzców.
Mecze sędziowali:
piłka nożna - Marcin Leśniewski, Tomasz Wonorski,
siatkówka - Norbert Łuczak, Tomasz Wyzina.

SIATKÓWKA

 I miejsce  Czechy = SP 3 Mogilno
II miejsce  Chorwacja = SP Gębice
III miejsce  Belgia = SP 1 Trzemeszno
IV miejsce  Turcja = SP 2 Trzemeszno
V miejsce  Włochy = Wylatowo

Najlepsza zawodniczka turnieju – Joanna Kotlińska z SP Gębice

Najlepsze zawodniczki w poszczególnych zespołach:
– Martyna Świech (SP 3 Mogilno)
– Agata Manysiak (SP Gębice)
– Julia Stablewska (SP 1 Trzemeszno)
– Natalia Osowiec (SP 2 Trzemeszno)
– Klaudia Wachowska (SP Wylatowo)

PIŁKA NOŻNA

Miejsce I – SP 3 Mogilno (Anglia)
Miejsce II – SP 1 Trzemeszno (Hiszpania)
Miejsce III – SP Padniewo (Szwecja)
Miejsce IV – SP Jeziora Wielkie (Niemcy)
Kolejne miejsca: SP Gębice (Holandia), SP Wójcin (Polska), SP 2 Trzemeszno (Francja), SP Kwieciszewo (Dania)
Mecz finałowy (wynik meczu 1:1) rozstrzygnięty w rzutach karnych 3:2.

Najlepszy bramkarz: Tomasz Kozłowski (SP 1 Trzemeszno)
Najlepszy strzelec: Hubert Adamski (SP 1 Trzemeszno) – 8 goli

galeria>>


Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

3 lutego 2014 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Mogilnie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Klas Gimnazjalnych. W zawodach startowali uczniowie ze szkół z Bielic, Mogilna i Strzelna.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
Monika Cieślewicz kl. II a
Iga Lewandowska kl. II c
Joanna Konieczka kl. I a
Sebastian Gzik kl. II c
Dawid Stachowiak kl. III c
Maciej Korciba kl. II c

Drużyna żeńska z Zespołu Szkół z Bielic zajęła I miejsce, natomiast męska - III miejsce. Gratulujemy sukcesu!

Powiatowe Zawody w piłce siatkowej chłopców  szkół ponadgimnazjalnych.

29.01.15r w Sali ZS  w Mogilnie odbyły się Powiatowe Zawody w piłce siatkowej chłopców  szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach startowali uczniowie z trzech Szkół: ZS Mogilno , ZS Strzelno oraz uczniowie z  Zespołu Szkół z  Bielic prowadzeni przez p.Justynę Burzyńską i p.Joannę Malczewską.
 Nasi reprezentanci w składzie: Ratajczyk Piotr, Gabryszak Mateusz, Hajdys Mateusz,Kaczmarek Marcin,Wojtaś Krystian, Lewandowski Mateusz, Stachowiak Łukasz, Wesołowski Piotr, Biernacki Franciszek, Wiśniewski Michał, Gauden Gerard, Wisła Radosław zajęli  w zawodach III miejsce.

galeria>>

Powiatowe Zawody w piłce siatkowej chłopców  szkół gimnazjalnych.

28.01.15r. w sali ZS Bielice odbyły się „Powiatowe zawody  w piłce siatkowej chłopców” w kategorii gimnazjum. Drużyna z naszej szkoły prowadzona przez p. Justynę Burzyńską i Joannę Malczewską pokonała dwa zespoły gości tj. Mogilno oraz Strzelno, plasując się na I miejscu. Chłopcy zdobywając pierwsze miejsce w zawodach, zakwalifikowali się do rozgrywek ćwierćfinałowych  województwa kujawsko-pomorskiego.
ZS Bielice – Mogilno 2:0
ZS Bielice – Strzelno 2:0 
Skład chłopców z ZS Bielice:

 1. Baranowski Mateusz IIIc
 2. Rzempowski Mateusz IIIc
 3. Stachowiak Dawid IIIc
 4. Jaroszewski Marcin IIIc
 5. Kozak Eryk IIId
 6. Grabowski Remigiusz IIId
 7. Obała Mikołaj IIId
 8. Czajka Mikołaj IIb
 9. Bartkowiak Mateusz IIIb
 10. Śmigielski Tomasz IIIb
 11. Bąk Radosław IIIa
 12. Lewandowski WiktorIIIb

galeria>>

Mistrzostwa Powiatu Mogileńskiego klas ponadgimnazjalnych w pływaniu

30 października 2014 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Mogileńskiego klas ponadgimnazjalnych w pływaniu, które odbyły się w obiekcie OSRiR w Mogilnie. Zespół Szkół z Bielic reprezentowali uczniowie:

 1. Kacper Brejecki
 2. Patryk Miemczyk
 3. Damian Wasilewski
 4. Leszek Sulowski

                               
W konkurencjach indywidualnych K. Brejecki zajął I miejsce w stylu klasycznym, a P. Miemczyk – III miejsce. Natomiast  D. Wasilewski -  III miejsce w stylu grzbietowym. 
W sztafecie pływackiej 4 razy 50 m stylem dowolnym nasi uczniowie zajęli
II miejsce.

Powiatowa gimnazjada Pływacka

29 października 2014 r. na basenie pływalni mogileńskiej odbyła się Powiatowa Gimnazjada Pływacka. W zawodach startowały 4 szkoły z powiatu mogileńskiego: Gimnazjum Bielice, Gimnazjum Mogilno, Gimnazjum Dąbrowa, Gimnazjum Strzelno.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, którzy zajęli następujące miejsca w konkurencjach sportowych:

Bąk Radosław                          I miejsce w stylu klasycznym , IV miejsce w stylu 
dowolnym

Śmigielski Tomasz                  I miejsce w stylu grzbietowym, I miejsce w stylu                                                       
                                                   dowolnym

Śmigielska Julia                      I miejsce w stylu grzbietowym, IV miejsce w stylu  
dowolnym

Kryszak Zuzanna                    V miejsce w stylu grzbietowym

Witkowski Karol                    VII miejsce w stylu w stylu klasycznym

Wieczorek Julia                     VI miejsce w stylu grzbietowym

Kamiński Patryk                   VIII miejsce w stylu grzbietowym
Filipiak Jakub                    IX miejsce w stylu grzbietowym
Michalina Ciesielska        V miejsce stylu dowolnym

Uczniowie startowali również w sztafetach pływackich.
Sztafeta żeńska z Zespołu Szkół z Bielic  zajęła II miejsce, sztafeta męska III miejsce, sztafeta mieszana II miejsce.

Zawody powiatowe w biegach przełajowych

25 września br. w Kuśnierzu  uczniowie z ZS Bielice uczestniczyli w zawodach powiatowych w biegach przełajowych indywidualnych. Dziewczęta z klas gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych miały do pokonania 1500m. Natomiast chłopcy z klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych mieli za zadanie przebiegnięcie 2000m. W zawodach wystartowało ogółem ponad 100 uczniów. W biegach wzięły udział następujące szkoły:
- gimnazjum ZS Bielice, gimnazjum Mogilno, gimnazjum Dąbrowa, gimnazjum Strzelno
- Szkoły ponadgimnazjalne: ZS Bielice, ZS Mogilno, Strzelno
Wśród dziewcząt z gimnazjum najlepsza była Karolina Petla z IIIc zajmując I miejsce, a z klas ponadgimnazjalnych  najszybsze okazały się aż dwie uczennice    z       ZS Bielice  tj. Anna Słomkowska z I THK plasując się na II miejscu i Joanna Ostajewska z I TOT zajmując również wysokie III miejsce .  Grzegorczyk Karina z III TL  zajęła VII miejsce.
Wśród chłopców z gimnazjum uczeń Andrzej Pacek z IIIa zajął VII miejsce, natomiast  ze szkół ponadgimnazjalnych wysoko uplasował się uczeń z ZS Bielice: Paweł Brzewiński z II TOT zajmując II miejsce. Kolejnym uczniem, któremu udało się szybko przebiec 2 km był Marcin Łuczak z II TMR zajmując IV miejsce.
Niżej wymienieni uczniowie również brali udział w tych jakże trudnych zawodach biegowych pokonując  długie dystanse.

 1. Julia Śmigielska z Ic
 2. Agata Górna z IIa
 3. Julia Skowrońska z IIa
 4. Jagoda Papis z IIIb
 5. Kinga Pawlak z IIc
 6. Amelia Ciesielska z Ic
 7. Agata Wiśniewska z IIc
 8. Andrzej Pacek z IIIa
 9. Michał Kopliński z IIc
 10. Jakub Walkiewicz z IIc

 

 1. Olga Kapłoniak z I LO
 2. Dominika Kozłowska z I LO
 3. Malwina Walczak z I LO
 4. Kamila Krzyżańska z I LO
 5. Weronika Walczak z I LO
 6. Adrianna Sołtan z I LO
 7. Mateusz Lewandowski z II TMR
 8. Kacper Brejecki z I TMR
 9. Jacek Marczewski z III ZSZ M
 10. Krzysztof Swojnóg z II TMR
 11. Aleksander Śmigielski z I LO

galeria>>

Mistrzostwa wojewódzkie w zawodach lekkoatletycznych szkół gimnazjalnych

5 czerwca w Świeciu odbyły się wojewódzkie zawody lekkoatletyczne uczniów rocznika 1998 -2000. Szkołę reprezentowali zawodnicy:
                                   
                                       Konkurencja:
Sołtan  Adriana            bieg na 100 m,  sztafeta szwedzka
Pawlak Kinga                sztafeta szwedzka
Wojdylak Dominika     sztafeta szwedzka
Lisiecka Weronika       sztafeta szwedzka
Toda Weronika            pchnięcie kulą
Fabiański Dawid          bieg na 100 m, sztafeta szwedzka
Durski Wojciech          sztafeta szwedzka
Kierejewski Huber      bieg na 100 m, sztafeta szwedzka
Nadoliński Jarosław   sztafeta szwedzka   

 Na szczególną uwagę zasługują uczniowie:

Fabiański Dawid,  z czasem 12, 58 s. w biegu na 100 m, zajął pierwsze miejsce w serii biegowej, ale w ogólnej klasyfikacji nie zmieścił się na podium.
Toda Weronika  w konkurencji pchnięcia kulą zajęła 12 miejsce z wynikiem 9,43 m.
Reprezentanci sztafety szwedzkiej chłopców (Fabiański D., Durski W., Kierejewski H., Nadoliński J.) zajęli 8 miejsce.

galeria>>

Zawody lekkoatletyczne

W dniu 14 maja 2014 r. w naszej szkole odbyły się zawody lekkoatletyczne dla szkół gimnazjalnych. Uczniowie z pięciu szkół brali udział w następujących konkurencjach:
Skok w dal – chłopcy:
miejsce I – Nawrocki Oskar (Strzelno)
miejsce II – Sitarz Damian (Mogilno)
miejsce III – Przybyła Norbert (Bielice)
Skok w dal – dziewczęta:
miejsce I – Rosielewska Dorota (Mogilno)
miejsce II- Kozłowska Dominika (Bielice)
miejsce III – Klimczak Melisa (Gimnazjum w Zespole Szkół w Strzelnie)
Pchnięcie kulą – chłopcy:
miejsce I – Spychalski Tomasz (Gimnazjum w Zespole Szkół w Strzelnie)
miejsce II – Chudzik Filip (Bielice)
miejsce III – Wencki Błażej (Mogilno)
Pchnięcie kulą – dziewczęta:
miejsce I – Toda Weronika (Bielice)
miejsce II – Nowak Natalia (Mogilno)
miejsce III – Skowron Oliwia (Gimnazjum w Zespole Szkół w Strzelnie)
Rzut oszczepem – chłopcy:
miejsce I – Janas Sebastian (Mogilno)
miejsce II – Pacholski Ireneusz (Parlin)
miejsce III – Bandzwołek Mateusz (Strzelno)
Rzut oszczepem – dziewczęta :
miejsce I – Boruch Agata (Strzelno)
miejsce II – Światlak Agata (Mogilno)
miejsce III – Kowalska Monika (Mogilno)
Bieg na 100 m – chłopcy:
miejsce I – Fatla Kornel (Mogilno)
miejsce II – Fabiański Dawid (Bielice)
miejsce III – Kaczyński Damian (Mogilno)
Bieg na 100 m – dziewczęta:
miejsce I –Sołtan Adrianna  (Bielice)
miejsce II – Szczepaniak Zuzanna (Strzelno)
miejsce III – Pawlak Kinga (Bielice)
Bieg na 300 m – chłopcy:
miejsce I – Tatarski Lech (Mogilno)
miejsce II – Jurkiewicz Jakub (Mogilno)
miejsce III – Nadoliński Jarosław (Bielice)
Bieg na 300 m – dziewczęta:
miejsce I – Janowska Weronika (Strzelno)
miejsce II – Krzyżańska Kamila (Mogilno)
miejsce III – Lisiecka Weronik  (Bielice)
Bieg na 1500 m – chłopcy:
miejsce I – Adamski Mateusz (Strzelno)
miejsce II – Sośnicki Michał (Parlin)
miejsce III – Tomczak Mikołaj (Bielice)
Bieg na 800 m – dziewczęta:
miejsce I  - Petla Karolina (Bielice)
miejsce II - Jańczak Kinga (Mogilno)
miejsce III – Wojciechowska Agata ( Mogilno)
Sztafeta – chłopcy:
miejsce I – Bielice
miejsce II – Mogilno
miejsce III - Gimnazjum w Zespole Szkół w Strzelnie
Sztafeta – dziewczęta :
Miejsce I – Bielice
miejsce II – Mogilno
miejsce III – Strzelno
Gratulujemy wszystkim zawodnikom!  Zapraszamy na zawody lekkoatletyczne w przyszłym roku!

galeria >>

Siatkarze z ZS Bielice najlepsi w powiecie

21.01.14r. w sali ZS Bielice odbyły się zawody powiatowe chłopców szkół gimnazjalnych w piłce siatkowej. Drużyna z naszej szkoły prowadzona przez p. Joannę Malczewską gładko pokonała dwa zespoły gości tj. Mogilno oraz Strzelno, plasując się na I miejscu.
ZS Bielice – Mogilno 2:0 ( 25:14 , 25:16)
ZS Bielice – Strzelno 2:0  (25:7, 25:15)
Skład chłopców z ZS Bielice:

 1. Kapuściński Eryk IIc
 2. Rzempowski Mateusz IIc
 3. Stachowiak Dawid IIc
 4. Jaroszewski Marcin IIc
 5. Wożniak Natan IIIc
 6. Śmigielski Aleksander IIIc
 7. Fabiański Dawid IIIc
 8. Sikorski Maciej IId

Zawody sędziował p. Tomasz Wyzina
Sędziami liniowymi byli: Ratajczyk Piotr IITPS oraz Kulpiński Adrian IIITL
Sekretarzami byli: Kraśny Kacper IIITL oraz Wełnitz Michał IVTR
Chłopcy z ZS Bielice w nagrodę pojechali na ćwierćfinały wojewódzkie do Gniewkowa. Gdzie zajęli III miejsce.

30.01.14r na hali w Mogilnie odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej dla chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Poziom gry był wysoki. Dlatego nasi siatkarze zajmując I miejsce zasługują na uznanie. Ciężkie treningi chłopców przyniosły wyczekiwany sukces i radość wśród nauczycieli wychowania fizycznego, ale nie tylko. Cała szkoła „pęka” z dumy. Gratulujemy zawodnikom!
Skład drużyny z ZS Bielic:

 1. Ratajczyk Piotr II TPS
 2. Sobczak Jarosław III TM
 3. Łuczak Mikołaj I TL
 4. Gabryszak Mateusz II TPS
 5. Adamczyk Rafał II TPS
 6. Kulpiński Adrian III TL
 7. Kraśny Kacper III TL
 8. Batkowski Mikołaj II LO o-s
 9. Banaszak Adam I TPS
 10. Rodak Robert III TŻ
 11. Biernacki Franciszek I ZSZ mechanik

galeria>>

Spotkanie na boisku

14 stycznia 2013 w naszej szkole odbył się mecz piłki siatkowej, w którym udział wzięli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz absolwenci naszej szkoły. Pierwszy set należał do absolwentów naszej szkoły, którzy pokonali uczniów 25 do 21. Kolejne trzy sety to popis umiejętności chłopaków ze szkół ponadgimnazjalnych. Świetnie przygotowani zawodnicy zwyciężali trzykrotnie w dzisiejszym meczu, odpowiednio 26 do 24, 25 do 20 i 29 do 27. Jak widać walka na polu sportowym była bardzo emocjonująca, a każda kolejna minuta spotkania była śledzona przez widzów z zapartym tchem. Nigdy do końca nie było wiadomo która drużyna zwycięży. Ostatecznie uczniowie Zespołu Szkół zwycięzyli ze swoimi starszymi kolegami 1:3.

Reprezentację Absolwentów tworzyli :  Norbert Łuczak, Dawid Borys, Maciej Borys,Wiktor Gabryszak, Michał Wełnitz i Bartłomiej Kanapa
Członkowie Reprezentacji szkoły : Piotr Ratajczyk, Jarosław Sobczak, Kacper Kraśny, Adrian Kulpiński, Adam Banaszak, Robert Rodak, Mikołaj Łuczak, Radosław Wisła, Franciszek Biernacki, Mateusz Gabryszak, Mikołaj Batkowski, Wiktor Gabryszak, Michał Wełnitz

galeria>>

Turnieje mikołajkowe

Tegoroczne Mikołajki w Zespole Szkół w Bielicach upłynęły pod znakiem czynienia dobra. Uczestnicy Mikołajkowego Turnieju połączyli przyjemne z pożytecznym – w ramach sportowej rywalizacji rozegrali turniej piłki koszykowej któremu przyświecał szczytny cel – pomoc chorej Nikoli z Wylatowa. Służby mundurowe, przedstawiciele Starostwa oraz nasi nauczyciele rozegrali w systemie pucharowym mecze, których niekwestionowanymi zwycięzcami zostali policjanci z Komendy Powiatowej w Mogilnie.
I mecz Nauczyciele vs Starostwo ( 41:30)
II mecz Policja vs Straż (42:19)
III mecz Starostwo vs Straż (34:33)
IV mecz Nauczyciele vs Policja (37:59)

I miejsce – Komenda Powiatowa Policji
II miejsce – Nauczyciele
III miejsce  - Starostwo Powiatowe
IV miejsce -  Państwowa Straż Pożarna

Składy poszczególnych drużyn:
Komenda Powiatowa Policji
: Hubert Pachała, Mariusz Urbański, Radosław Wiśniewski, Tomasz Czaplicki, Kamil Kujawski, Bartosz Wiese, Marcin Ratajczak, Marcin Koźmiński.
Komenda Powiatowa Straży Pożarnej:  Mariusz Dybicz, Łukasz Popielewski, Jakub Sobieralski, Adam Wanecki, Piotr Kopliński, Waldemar Łukomski, Marcin Skrobak,  Szczepankiewicz.
Starostwo Powiatowe : Joanna Skiba, Karol Nawrot, Mateusz Szymański, Wiktor Mrówczyński, Maciej Kozłowski, Karol Kopliński, Mateusz Lisiecki.
Nauczyciele : Joanna Malczewska, Justyna Burzyńska, Karolina Kozicka, Dominika Nowińska, Marcin Leśniewski, Tomasz Wyzina, Tomasz Wonorski.
Sponsorami Turnieju byli:  I.K.S. „Solino” S.A. w Inowrocławiu, Sklep Wielobranżowy Anny i Krzysztofa Nowak, ul. Witosa 2, Mogilno
Podczas turnieju udało nam się zebrać 2572,82 zł na pomoc dla Nikoli.
Dziękujemy!

galeria>>

 


5 grudnia 2013 roku nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali charytatywny mecz dla Nikoli . Tego dnia rozegrano 10 meczy . Uczniowie chętnie wzięli udział w tym wydarzeniu .


I mecz

Zespół chłopców reprezentacji ponadgimnazjalnej

Zespół chłopców reprezentacji gimnazjum

15-7 , 15-6

Zespół chłopców reprezentacji ponadgimnazjalnej

II mecz

Zespół nauczycieli

Zespół dziewczyn reprezentacji gimnazjalnej

15-9 , 15- 7

Zespół nauczycieli

III mecz

Zespół dziewczyn reprezentacji ponadgimnazjalnej

Zespół chłopców reprezentacji gimnazjalnej

15-10 , 15-11

Zespół dziewczyn reprezentacji ponadgimnazjalnej

IV mecz

Zespół chłopców reprezentacji ponadgimnazjalnej

Zespół nauczycieli

15-9 , 15-12

Zespół chłopców reprezentacji ponadgimnazjalnej

V mecz

Zespół dziewczyn reprezentacji gimnazjalnej

Zespół chłopców reprezentacji gimnazjum

15-13 chłopcy
15-9 dziewczyny

remis

VI mecz

Zespół dziewczyn reprezentacji ponadgimnazjalnej

Zespół chłopców reprezentacji ponadgimnazjalnej

15-9 chłopcy
15-12 dziewczyny

remis

VII mecz

Zespół nauczycieli

Zespół chłopców reprezentacji gimnazjum

18-16 nauczyciele
16-14 chłopcy

remis

VIII mecz

Zespół dziewczyn reprezentacji gimnazjalnej

Zespół chłopców reprezentacji ponadgimnazjalnej

15-8 , 15-10

Zespół chłopców reprezentacji ponadgimnazjalnej

IX mecz

Zespół dziewczyn reprezentacji gimnazjalnej

Zespół dziewczyn reprezentacji ponadgimnazjalnej

15-13 d. ponad
15-10 d. gim

remis

X

Zespół nauczycieli

Zespół dziewczyn reprezentacji ponadgimnazjalnej

15-13 nauczyciele
15-8 dziewczyny

remis

 

Po podliczeniu wszystkich punktów przyznano następujące miejsca : I miejsce Zespół chłopców reprezentacji ponadgimnazjalnej , II miejsce Zespół dziewczyn reprezentacji ponadgimnazjalnej            , III miejsce Nauczyciele , IV miejsce Zespół chłopców reprezentacji gimnazjum , V miejsce Zespół dziewczyn reprezentacji gimnazjalnej . Wszystkim serdecznie gratulujemy a zarazem dziękujemy !

galeria>>

Powiatowe Zawody Pływackie Szkół Ponadimnazjalnych

6 listpada 2013 na basenie w Mogilnie odbyły się Powiatowe Zawody Pływackie Szkół Ponadimnazjalnych.  Zespół Szkół z Bielic reprezentowali:

Kasprowicz Bartłomiej  III LO s-o          
Obiała Mikołaj               III LO s-o
Woźniak Monika           II TŻ            
Kiełpiński Kacper          III LO s-o
Graczyk Dawid              III LO s-o
Kowalczyk Bartosz        III LO s-o

Uczniowie z Bielic startowali w stylach pływackich: styl dowolny 50 m, styl grzbietowy 50 m, styl klasyczny 50 m., oraz sztafeta męska 4 razy 50 m stylem dowolnym.
Sztafeta męska w składzie: Kasprowicz Bartłomiej, Kowalczyk Bartosz, Graczyk Dawid, Obiała Mikołaj  zajęła II miejsce.
Na szczególną uwagę zasługują uczniowie: Kasprowicz Bartłomiej, który w stylu dowolnym zajął II miejsce, oraz Obiała Mikołaj który również w stylu dowolnym zajął III miejsce.

galeria>>

Powiatowe zawody lekkoatletyczne

Dnia 25 października 2013 na basenie w Mogilnie odbyły się Powiatowe Zawody Pływackie klas gimnazjalnych. W zawodach startowali uczniowie z dwóch Szkół: Gimnazjum Mogilno oraz uczniowie z Gimnazjum z Zespołu Szkół z  Bielic.
 Nasi reprezentanci w składzie siedmio-osobowym przywieźli 4 medale.

Na szczególną uwagę zasłużyli:
Śmigileski Tomasz, zajął II miejsce w stylu grzbietowym, III miejsce  w stylu dowolnym
Brejecki Kacper, zajął I miejsce w stylu klasycznym
Bąk Radosław, zajął III miejsce w  stylu klasycznym

Ponad to startowali jeszcze: Obała Mikołaj, Witkowski Karol,Kozłowska Dominika, Skowrońska Julia.
Sztafeta chłopców w składzie: Bąk Radosław, Śmigielski Tomasz, Brejecki Kacper, Obała Mikołaj 
                                                       zajęła II miejsce.
Sztafeta mieszana w składzie: Skowrońska Julia, Nowakowska Ola, Bąk Radosław, Brejecki Kacper,
                                                        zajęła III miejsce.

galeria>>

Powiatowe zawody lekkoatletyczne

Trzeciego października 2013 roku w Bydgoszczy odbył się finał wojewódzkich zawodów w indywidualnych biegach przełajowych.  Z powiatu Mogileńskiego startowała reprezentacja uczniów z Zespołu Szkół z Bielic, która na mistrzostwach powiatu mogileńskiego zajęła czołowe miejsca.

Skład uczniów z Zespołu Szkół z Bielic :

Karolina Petla  II c
Anita Szymska  II THK
Bąk Agnieszka  III LO
Stawska Karolina  II TL
Kuzera Luiza  III THK
Kiełpiński Kacper  III LO
Brzewiński Paweł  I TOT
Łuczak Marcin  I TMR

Na szczególna uwagę z Zespołu Szkół z Bielic zasłużyła Anita Szymska, która po ukończeniu biegu, znalazła się w pierwszej dwudziestce najlepszych zawodników w województwie.

galeria>>

Powiatowe zawody lekkoatletyczne

14 maja 2013 roku w Zespole Szkół w Bielicach odbyły się powiatowe zawody lekkoatletyczne. Uczniowie zmagali się równocześnie w ośmiu konkurencjach: bieg na 100 m, bieg na 300 m, bieg na 800m dziewcząt, 1500m chłopców, sztafeta, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, skok w dal.
Uczestnikami sportowych zmagań byli reprezentanci  Zespołu Szkół w Mogilnie, Strzelnie, Dąbrowie, uczniowie z Parlina i gospodarze z Bielic. Przy organizacji, nauczycielom wychowania fizycznego pomagali uczniowie I LO o profilu obronnym.
Uczniowie naszej szkoły zdobyli:

 • kategoria dziewcząt:

-  w biegu na 100 m: II miejsce A. Sołtan, ; w biegu na 300 m:W. Ryczek III miejsce,
- w biegu na 800 m: K. Petla zajęła II miejsce,
- w sztafecie nasze dziewczęta zdobyły I miejsce w składzie: W. Ryczek, M. Śmigielska,J.  Mądrowska, A. Sołtan,
- w pchnięciu kulą: I miejsce zajęła A.Waleszkowska,
- rzut oszczepem: V miejsce dla M. Mulżyńskiej,
- skok w dal: II miejsce J. Mądrowska.

 • kategoria chłopców:

- w biegu na 100 m: I miejsce zajął Fabiański Dawid, III miejsce Jankowski Mateusz,
- w biegu na 300 m: Osowski Michał zajął III miejsce,
- w biegu na 1500 m: I miejsce Łuczak Marcin,
- w sztafecie nasi chłopcy w składzie: Marczewski, Sikorski, Jankowski i Fabiański zajęli I miejsce,
- pchnięcie kulą: miejsce IV Wojciech Durski,
- rzut oszczepem: I miejsce -  Wojciech Marczewski,
-  skok w dal: II miejsce - Sikorski Przemysław.


W drugim dniu zawodów (15 maja) obowiązywało 9 konkurencji: bieg na 100 m, bieg na 200 m, bieg na 400 m, bieg na 800m dziewcząt, 1500m chłopców, sztafeta, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, skok w dal.
W zawodach udział wzięli uczniowie z Zespołu Szkół w Mogilnie, Strzelnie i Bielicach.
W większości konkurencji najlepsi okazali się nasi uczniowie:

 • kategoria dziewcząt:

- w biegu na 100 m: A. Szymska - miejsce I, K. Grzegorczyk - II miejsce,
- w biegu na 200 m: A. Owczarzak - I miejsce, K. Stawska - II miejsce,
- w biegu na 400 m: L. Kuzera - I miejsce, M. Gwiazda - II miejsce,
- w biegu na 800 m: A. Bąk - I miejsce, K. Wilk - III miejsce,
- w sztafecie nasze dziewczęta zdobyły I miejsce, w składzie: Szymska, Grzegorczyk, Owczarzak i Stawska,
- w pchnięci kulą: B. Stefaniak - II miejsce, M. Laskowska - III miejsce,
- rzut oszczepem: J. Krąkowska - I miejsce, O. Stube - II miejsce,
- skok w dal: A. Wachowiak - II miejsce, K. Stawska - III miejsce.

 • kategoria chłopców:

- w biegu na 100 m: T. Guziołek - I miejsce,
- w biegu na 200 m: B. Kowalczyk - I miejsce,
- w biegu na 400 m: K. Kiełpiński - III miejsce,
w biegu na 1500 m: P. Padoł - I miejsce, A. Śmigielski - III miejsce,
- w sztafecie nasi chłopcy w składzie: M. Obiała, G. Nadolny, B. Kasprowicz, T. Guziołek zajęli
I miejsce,
-  pchnięcie kulą: M. Kwiatkowski - II miejsce, A. Jurgoński Artur – III miejsce,
- rzut oszczepem: G. Nadolny – I miejsce z rekordowym wynikiem 46,64m,
-  skok w dal: K. Janowski  - I miejsce, B. Kasprowicz - II miejsce.
Możemy być dumni z naszych zawodników. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

 

Siatkarze z Bielic najlepsi w Powiecie!!!

01.02.13r. odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej chłopców klas ponadgimnazjalnych. Ta wyjątkowo zacięta walka miała miejsce w Zespole Szkół w Mogilnie. Poziom gry był wysoki, dlatego nasi siatkarze zajmując I miejsce zasługują na uznanie. Ciężkie treningi chłopców przyniosły wyczekiwany sukces i radość wśród nauczycieli wychowania fizycznego, ale nie tylko. Cała szkoła „pęka” z dumy. Gratulujemy chłopakom!
Bielicki zespół w składzie:
1.Gabryszak Wiktor II ZSZM
2. Sobczak Jarosław IITM
3. Kulpiński Adrian II TL
4. Smykowski Patryk I ZSZM
5. Wełnitz Michał III TE
6. Gabryszak Mateusz I TPS
7. Kraśny Kacper II TL
8. Mitura Mikołaj III ZSZM
9. Ratajczyk Piotr I TPS
10.branecki Bartłomiej IV TŻ


Nie tylko siatkarze  z klas starszych odnieśli sukces. Dnia 4.02.13r. również w ZS w Mogilnie, nasi gimnazjaliści zwyciężyli zawody powiatowe. Zespół w składzie (Marczewski Wojciech III c, Łuczak Marcin III c, Skorupiński Bartłomiej III c, Stankowski Witold III c, Durski Wojciech II c, Łuczak Damian III c, Woźniak Natan II c, Śmigielski Aleksander II c) pokonał drużynę z Mogilna i Strzelna wynikiem 2:0.


Jesteśmy dumni z naszych licealistów i gimnazjalistów. Ciężkie treningi przyniosły rezultat.

 

Zawody w piłkę ręczną

Dnia 20.11.2012r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowych zawodach sportowych (dziewcząt i chłopców) w piłce ręcznej , które odbyły się w Strzelnie.
Dziewczęta w pierwszym meczu pokonały rywalki z Mogilna i zakwalifikowały się do finału. W grze o pierwsze miejsce  niestety nie udało się pokonać zawodniczek ze Strzelna, które na co dzień trenują w II ligowym klubie Alfy. Ostatecznie dziewczęta zajęły II miejsce i zakwalifikowały się do ćwierćfinałów wojewódzkich.
Chłopcy w pierwszym meczu pokonali uczniów z Mogileńskiego Gimnazjum. Wygrana w drugim meczu przypadła przeciwnikom ze Strzelna, jednak chłopcy do końca dzielnie walczyli przy głośnym dopingu dziewcząt.
Skład drużyny dziewcząt:
1.Owczarek Anna
2.Lewandowska Weronika
3.Mądrowska Jagoda
4.Kozak Julita
5.Kereszewska Klaudia
6.Konopka Marta
7.Małecka Karolina
8.Kozak Karina
9.Ziółkowska Olga
10.Bukowska  Weronika
11.Mulżyńska Magdalena

Skład drużyny chłopców:
1.Lewicki Hubert
2.Kapuściński Eryk
3. Śniegocki Mateusz
4.Śmigielski Aleksander
5.Durki Wojciech
6.Sikorski Przemysław
7.Baran Radosław
8.Murawski Wojciech
9.Dziuba Janusz
10.Łuczak Damian
11. Jankowski Mateusz
12. Skorupiński Bartosz
13. Ossowski Michał
14.Nowiński Hubert
Opiekunowie: Justyna Burzyńska i Tomasz Wonorski

galeria>>

Mistrzostwa powiatu w pływaniu

23 PAZDZIERNIKA 2012 BR.  NA BASENIE W MOGILNIE ODBYŁY SIĘ MISTRZOSTWA POWIATU W PŁYWANIU SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH. UCZNIOWIE  Z ZS BIELIC POMIMO TEGO, IŻ NIE TRENUJĄ NA CODZIEŃ PŁYWANIA, ZAJĘLI CZOŁOWE MIEJSCA W TYCH ZAWODACH.

NASI REPREZENTANCI:

 • RADOSŁAW BĄK III miejsce 50m stylem klasycznym (klasa Ia)
 • TOMASZ ŚMIGIELSKI III miejsce 50m stylem grzbietowym (klasa Ia)
 • SZTAFETA CHŁOPCÓW ZAJĘŁA II MIEJSCE W SKŁADZIE-TOMASZ ŚMIGIELSKI, KACPER BREJECKI (klasa IIa), RADOSŁAW BĄK, ANDRZEJ SKROBAK (klasa IIb).
Zawody powiatowe w biegach przełajowych w Kuśnierzu

Dnia 16 pazdziernika br. odbyły się w Kuśnierzu dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zawody powiatowe, w biegach przełajowych sztafetowych.
Uczniowie z ZS Bielice  stanęli na wysokości zadania gdyż dziewczęta z klas ponadgimnazjalnych zajęły  I miejsce. Natomiast chłopcy z gimnazjum zajęli I miejsce, a chłopcy z klas ponadgimnazjalnych II miejsce.
Zespół Szkół Bielice reprezentowali następujący uczniowie:
DZIEWCZĘTA Z KLAS PONADGIMNMAZJALNYCH:

 1. Agnieszka Bąk III LO s-o
 2. Karina Grzegorczyk I TL
 3. Monika Gwiazda I TL
 4. Milena Bobrowska III LO s-o
 5. Karolina Stawska I TL
 6. Karolina Wilk I TL
 7. Mirosława Gdaniec I THK
 8. Katarzyna Pyrzyńska II LO s-o
 9. Beata Wołowicz I LO s-o
 10. Anita Szymska ITHK
 11.  Natalia Sobczak III LO s-o (rezerwowa)

CHŁOPCY Z GIMNAZJUM:

 1. Marcin Łuczak IIIC
 2. Michał  Ossowski IIIc
 3. Wojciech Marczewski IIIc
 4. Janusz Dziuba IIIc
 5. Dawid Stachowiak IIIc
 6. Jarosław Nadolski IIa
 7. Przemysław Sikorski IIId
 8. Hubert Kierejewski IIc
 9. Damian Łuczak IIIc
 10. Witold Stankowski IIIc
Zawody powiatowe w piłce nożnej gimnazjów

W  DNIU 11 października 2012r.  NA ORLIKU W MOGILNIE ODBYŁY SIĘ ZAWODY POWIATOWE W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS GIMNAZJALNYCH.
ZESPÓŁ  PIŁKARZY Z BIELIC SPISAŁ SIĘ NA MEDAL  ZAJMUJĄC I MIEJSCE.  CHŁOPCY BEZ NAJMNIEJSZYCH PROBLEMÓW POKONALI WSZYSTKIE SZKOŁY Z NASZEGO POWIATU.
II MIEJSCE MOGILNO
III MIEJSCE ZS STRZELNO
IV MIEJSCE GIMNAZJUM STRZELNO
V MIEJSCE DĄBROWA

ZS BIELICE- ZS STRZELNO 7:1 (Jankowski 3, D. Łuczak 3, Marczewski 1)
ZS BIELICE-STRZELNO 10:2 (D. Łuczak 2, M. Łuczak 2, Jankowaki2, Marczewski2, Durski1,
Stankowski 1)
ZS BIELICE-DĄBROWA  14:1 (Marczewski 6, D. Łuczak2, Durski 3, Skorupiński1,Grzechowiak1
M. Łuczak1)
ZS BIELICE-MOGILNO  9:1 (Marczewski 3, Jankowski 2, Durski 2, Stankowski 1, D. Łuczak 1)

SKŁAD  ZESPOŁU BIELIC:

 1. DAMIAN ŁUCZAK IIIC
 2. MARCIN ŁUCZAK IIIC
 3. WOJCIECH MARCZEWSKI IIIC
 4. WITOLD STANKOWSKI IIIC
 5. MATEUSZ JANKOWSKI IIIC
 6. JANUSZ DZIUBA IIIC
 7. BARTOSZ SKORUPIŃSKI IIIC
 8. WOJCIECH DURSKI IIC
 9. PRZEMYSŁAW SIKORSKI IIID
 10. ŁUKASZ GRZECHOWIAK IIC
 11. MACIEJ BEDNAROWICZ IIC (rezerwowy)
 12. SZYMON STACHOWIAK IIC (rezerwowy)
Sparing z absolwentami w piłce siatkowej

Choć liście więdną wiewem jesieni
Wszystko niszczeje starością
Lecz przyjaźń sportowców nic nie odmieni
Ta wiecznie kwitnie młodością

19 września 2012 r.

galeria>>

SKŁAD ABSOLWENTÓW ZS BIELICE:

 1. Łuczak Norbert
 2. Kanapa Bartłomiej
 3. Borys Dawid
 4. Szczepaniak Sebastian
 5. Dębski Paweł
 6. Główczyński Grzegorz

SKŁAD UCZNIÓW ZS BIELICE:

 1. Sobczak Jarosław II TM
 2. Rezulak Maciej III ZSZ R
 3. Gabryszak Wiktor I ZSZ M
 4. Branecki Bartłomiej IV TŻ
 5. Kossman Paweł I TL
 6. Ratajczyk Piotr I TPS
 7. Kosiak Ptryk I TL
 8. Wełnitz Michał III TR
 9. Kulpiński Adrian II TL
 10. Gruszczyński Patryk IV TR
 11. Kraśny Kacper II TL
 12. Głowiński Wojciech II TL
 13. Kwiatkowski Michał II TL
 14. Kasprzak Mateusz I TPS

 

Biegi przełajowe

Dnia 18 września br. w Kuśnierzu odbyły się indywidualne zawody powiatowe w biegach przełajowych dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Zespół Szkół Bielice reprezentowali następujący uczniowie:


GIMNAZJUM

 1. Sołtan Adrianna (kl.IIc)
 2. Kozak Karina (kl.IId)
 3. Kozłowska Dominika (kl.IIb)
 4. Łuczkowiak Marcin III msc (kl.IIIc)
 5. Łuczkowiak Damian IV msc (kl.IIIc)
 6. Stankowski Witold (kl. IIIc)

PONADGIMNAZJUM

 1.  Bąk Agnieszka I msc (kl. II LO s-o)
 2. Gdaniec Mirosława II msc (kl. I THK)
 3. Grzegorczyk Karina III msc (kl. I TL)
 4. Szymska Anita IV msc (kl. I THK)
 5. Śmigielski Adam II msc (kl. II LO s-o)
 6. Mądry Krzysztof III msc (kl. II TR)
 7. Kiełpiński Kacper IV msc (kl. II LO s-o)
 8. Kasprowicz Bartłomiej V msc (kl. II LO s-o)

 

 

„Orlik Volleymania”

          

  Dnia 14 września br. na kompleksie sportowym orlik w Mogilnie w ramach programu „Moje boisko-Orlik 2012”, chłopcy z gimnazjum ZS Bielice zagrali w I etapie turnieju siatkarskiego „Orlik Volleymania”. Organizatorami rozgrywek było Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Piłki Siatkowej. Za udział w turnieju uczniowie otrzymali dwa komplety koszulek.
Chłopcy z ZS Bielic zajęli  I miejsce  (eliminacje do finałów wojewódzkich)
1. Marczewski Damian c  kl.IIIc
2. Łuczak Damian kl.IIIc
3. Łuczak Marcin  kl.IIIc
4. Stankowski Witold  kl.IIIc
5. Dziuba Janusz  kl.IIIc
6. Skorupiński Bartosz  kl.IIIc
7. Ossowski Michał  kl.IIIc

galeria>>

Finał wojewódzkich zawodów sportowych w piłce nożnej dziewcząt gimnazjum

W dniu 23 maja reprezentacja  naszej szkoły w piłce nożnej dziewcząt odniosła historyczny sukces zajmując w finale wojewódzkim II miejsce. GRATULUJEMY dziewczętom oraz trenerowi Panu Marcinowi Leśniewskiemu. BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wojewódzkie zawody w piłce siatkowe dziewcząt gimnazjalnych

13.01.12r.W MOGILNIE ODBYŁY SIĘ ZAWODY POWIATOWE
W PIŁCE SIATKOWEJ DLA DZIEWCZĄT
 SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

ZS Bielice – ZS Mogilno 0:2 (-19,-10)

Kolejność:
I msc - ZS Mogilno (MKS Sokół Mogilno)
II msc - ZS Bielice


Skład zespołu: 
Ewa Ciesielska-kpt., Jagoda Frączczak, Marta Konrad, Magda Konkolewska, Karolina Kujawa, Ania Dziennik, Żaneta Guźniczak, Natalia Nowak.

galeria>>

Wojewódzkie zawody w piłce siatkowe dziewcząt gimnazjalnych

Ćwierćfinał Województwa

Wyniki turnieju:
Półfinały
Gimnazjum nr 1 Tuchola - Gimnazjum Janowiec Wlkp. 2:1 (21,-21,14)
ZS Bielice - Gimnazjum nr 6 Bydgoszcz 0:2 (-5,-11)
mecz o 3 miejsce
ZS Bielice - Gimnazjum Janowiec Wlkp. 2:0 (17,21)
mecz o 1 miejsce
Gimnazjum nr 6 Bydgoszcz - Gimnazjum nr 1 Tuchola 2:0 (6,8)

Kolejność:
I msc Gimnazjum nr 6 (KS Pałac Bydgoszcz)
II msc Gimnazjum nr 1 Tuchola (MLKS Tucholanka/TPS Tucholanin Tuchola)
III msc ZS Bielice
IV msc Gimnazjum Janowiec Wlkp.


Skład zespołu Bielic: 
Daria Holak – kpt., Ola Łuczak-libero, Agata Mrówczyńska, , Jagoda Mądrowska, Magda Kotlińska, Karolina Bosiacka, Ania Owczarek, Patrycja Piekarz, Weronika Lewandowska, Karolina Małecka, Marta Sielska, Daria Gmur, Natalia Kina, Dominika Szczerba, Agata Eichstaedt.

galeria>>

Powiatowe zawody w piłce siatkowe dziewcząt gimnazjalnych

9.01.12r. w Mogilnie odbyły się zawody powiatowe
dla dziewcząt gimnazjalnych
w piłce siatkowej.Wyniki turnieju:
Gimnazjum Mogilno - Gimnazjum Strzelno 2:0 
ZS Bielice - Gimnazjum Strzelno 2:0 (13,15)
ZS Bielice - Gimnazjum Mogilno 0:2 (-5, -9)

Kolejność:
I msc. Gimnazjum Mogilno (MKS Sokół Mogilno)
II msc. ZS Bielice
III msc. Gimnazjum Strzelno

Skład zespołu Bielic: 
Daria Holak – kpt., Martyna Szpulecka, Agata Mrówczyńska, Ola Łuczak, Jagoda Mądrowska, Magda Kotlińska, Karolina Bosiacka, Ania Owczarek, Patrycja Piekarz, Weronika Lewandowska, Weronika Ryczek, Karolina Małecka, Marta Sielska, Patrycja Skorupińska, Natalia Kina, Daria Gmur.

galeria>>

Lekcja wychowania fizycznego

Dyscyplina podczas zajęć ruchowych -„Obwód stacyjny”.
Lekcja wychowania fizycznego w ramach edukacji zdrowotnej, przeprowadzona przez nauczycieli, miała na celu pokazanie uczniom jak ważna jest dyscyplina na zajęciach ruchowych.


Młodzież aktywnie podeszła do przedstawionych celów i zadań lekcji w pełni  je realizując.

galeria>>

Zawody powiatowe w piłkę siatkową

ZAWODY POWIATOWE W PIŁKĘ SIATKOWĄ DLA CHŁOPCÓW
SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
13.01.2012r. - W MOGILNIE 

galeria zawodów w Mogilnie>>

I MIEJSCE ZAJELI SIATKARZE Z ZESPOŁU SZKÓŁ BIELICE
I ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO ĆWIERĆFINAŁÓW WOJEWÓDZKICH W BYDGOSZCZY
II MIEJSCE ZSZ STRZELNO
III MIEJSCE LO STRZELNO
IV MIEJSCE ZS MOGILNO

galeria zawodów w Bydgoszczy>>

SKŁAD ZESPOŁU ZS BIELICE:

 1. PRZYBYSZEWKI KAROL (kapitan) IIITR
 2. SOBCZAK JAROSŁAW ITM/TE
 3. BRANECKI BARTŁOMIEJ IIITŻ
 4. MITURA MIKOŁAJ IIZSM
 5. GABRYSZAK WIKTOR IITR
 6. LIKOWSKI DAMIAN IIIZSZM
 7. REZULAK MACIEJ IIZSZR
 8. GRUSZCZYŃSKI PATRYK IIITR
 9. KULPIŃSKI ADRIAN ITL
 10. KRAŚNY KACPER ITL
 11. WEŁNITZ MICHAŁ IITR
 12. KANAPA BARTŁOMIEJ IVTMR

ZAWODY POWIATOWE W PIŁKĘ SIATKOWĄ DLA CHŁOPCÓW
SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
9.01.2012r. - W MOGILNIE 

 DRUŻYNA Z ZESPOŁU  SZKOŁ W BIELICACH ZAJĘŁA II MIEJSCE
SKŁAD ZESPOŁU ZS BIELICE:

 1. BORYS TOMASZ IIID
 2. ADAMCZYK RAFAŁ IIIB
 3. MARCZEWSKI WOJCIECH IIC
 4. ŁUCZAK DAMIAN IIC
 5. OLEJNICZAK RADOSŁAW IIIA
 6. NOWAK PIOTR IIIA
 7. JANKOWSKI MATEUSZ IIC
 8. WIŚNIEWSKI MATEUSZ IIID
 9. PETLA SZYMON IIC

Mikołajki na sportowo

Mecz nauczyciele - uczniowie z okazji Mikołajek, rozegrany został w sali gimnastycznej 6 grudnia o godzinie 10:45. W spotkaniu udział wzięli uczniowie i nauczyciele: Joanna Malczewska, Justyna Burzyńska, Przemysław Iskra, Bartosz Rólski, Tomasz Wonorski oraz praktykant-Lucjan Skowroński.
Mecz zakończył się zwycięstwem nauczycieli.


Zmaganiom drużyn, towarzyszył duch walki , a celem przewodnim była integracja młodzieży z gronem pedagogicznym w myśl zasady fair play oraz dobra zabawa w tym szczególnym dla wszystkich dniu.

galeria>>

Zawody powiatowe w piłkę ręczną

ZAWODY POWIATOWE W PIŁKĘ RĘCZNĄ
DLA DZIEWCZĄT SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
15.11.11r. STRZELNO

 1. LASKOWSKA MARTYNA IIIC
 2. SKOWROŃSKA JUSTYNA IIIC
 3. ŁUCZAK ALEKSANDRA IIID
 4. ŚMIŁOWSKA PAULINA IIIA
 5. PIASECKA KLAUDIA IIIA
 6. GROBELNA MARTYNA IIIA
 7. MANYSIAK PAULINA IIIA
 8. PILARCZYK OLGA IA
 9. OWCZAREK ANNA IIC
 10.  LEWANDOWSKA  WERONKA IIC
 11.  ORCHOWSKA ZUZANNA IIIC

BIELICE – MOGILNO (2:4)
BIELICE – WŁOSTOWO (3:2)

I MIEJSCE STRZELNO
II MIEJSCE MOGILNO
III MIEJSCE BIELICE
IV MIEJSCE WŁOSTOWO

galeria>>

Zawody powiatowe w piłkę nożną

DLA CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
26.10.11r. BIELICE

 1. BARANOWSKI DAMIAN III ZSZM
 2. ŁAGANOWSKI MACIEJ II LO s-o
 3. SROKA KAROL I ZSZM
 4. STACHOWIAK PRZEMYSŁAW III LO s-o
 5. ŚWIĄTNICKI MICHAŁ III LO s-o
 6. SZYMCZAK PATRYK II ZSZM
 7. BOSIACKI WOJCIECH III TE
 8. ROJEK HUBERT III TE
 9. WYGOCKI PIOTR IV TMR
 10. NOWAKOWSKI JAKUB II TL
 11. LENARTOWICZ PAWEŁ IV TMR
 12. WOLIŃSKI MATEUSZ III LO s-o
 13. JANOWSKI KRYSTIAN ITR
 14. WOŻNIAK RAFAŁ IITR
 15. CIĄŻYŃSKI PREMYSŁAW I TL
 16. GUMIENNY JAKUB I LO


ZSZ BIELICE – ZSZ STRZELNO (1:1) WGOCKI
ZSZ BIELICE – ZS MOGILNO (1:1) ŚWIĄTNICKI
ZSZ BIELICE – LO STRZELNO (1:0) WYGOCKI

I MIEJSCE BIELICE
II MIEJSCE STRZELNO
III MIEJSCE MOGILNO
IV MIEJSCE STRZELNO

ZAWODY POWIATOWE W PIŁKĘ NOŻNĄ
DLA CHŁOPCÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
12.10.11r. W MOGILNIE

 1. ŁUCZAK DAMIAN IIc
 2. ŁUCZAK MARCIN IIc
 3. MARCZEWSKI WOJCIECH IIc
 4. ŁUKOWSKI DAWID II
 5. SKORUPIŃSKI BARTOSZ IIc
 6. GRZECHOWIAK ŁUKASZ IIc
 7. JANKOWSKI MATEUSZ IIc
 8. STANKOWSKI WITOLD II
 9. GRZEGORSKI ARKADIUSZ IIc
 10. PETLA SZYMON IIc
 11. LOSIK FILIP IIc

BIELICE – WŁOSTOWO (2:1)
BIELICE – STRZELNO (1:2)
BIELICE – MOGILNO (0:2)

I MIEJSCE MOGILNO
II MIEJSCE STRZELNO
III MIEJSCE BIELICE
IV MIEJSCE WŁOSTOWO

Zawody "coca-coli"

Drużyna dziewcząt z Gimnazjum w Bielicach w składzie:

 1. SKORUPIŃSKA PATRYCJA IIc
 2. PIEKARZ PATRYCJA IIc
 3. MĄDROWSKA JAGODA IIc
 4. SZPULECKA MARTYNA IIIc
 5. LASKOWSKA MARTYNA IIIc
 6. MRÓWCZYŃSKA AGATA IIId
 7. RYBICKA MARIKA IIId
 8. HOLAK DARIA IIId
 9. RUTKOWSKA MONIKA Ic
 10. MULŻYŃSKA MAGDALENA Ic

wzięła udział w zawodach coca-coli w piłkę nożną.
Wyniki zawodów:

 • I RUNDA 10.10.11r. W KRUSZWICY

BIELICE – STRZELNO (0:0)
BIELICE – KRUSZWICA GIMNAZJUM NR 2(1:0)
BIELICE – MOW KRUSZWICA (6:0)

I MIEJSCE   STRZELNO                 7  8:1
II MIEJSCE  BIELICE                       7  7:0
III MIEJSCE KRUSZWICA  GIMN  3  6:3
IV MIEJSCE MOW KRUSZWICA  0  0:17

 • II RUNDA 17.10.11r. WŁOCŁAWEK

BIELICE – STAWKI (1:0)
BIELICE – GAŁCZEWO (0:0)
BIELICE – RYBIN (6:3)

I MIEJSCE: BIELICE

W zawodach coca-coli wzięła udział także drużyna chłopców w składzie:

 1. ŁUCZAK DAMIAN IIc
 2. ŁUCZAK MARCIN IIc
 3. MARCZEWSKI WOJCIECH IIc
 4. ŁUKOWSKI DAWID IIb
 5. SKORUPIŃSKI BARTOSZ IIc
 6. GRZECHOWIAK ŁUKASZ IIc
 7. JANKOWSKI MATEUSZ IIc
 8. STANKOWSKI WITOLD IIb
 9. GRZEGORSKI ARKADIUSZ IIc
 10. PETLA SZYMON IIc
 11. LOSIK FILIP IIc

Zawody odbyły się w Mogilnie w dniu 10.10.2011 r. Wyniki zawodów:

BIELICE – DĄBROWA (4:3)
BIELICE -  MOGILNO  (4:3)
BIELICE – STRZELNO  (3:0)

I MIEJSCE BIELICE
II MIEJSCE MOGILNO
III MIEJSCE STRZELNO
IV MIEJSCE DĄBROWA

Zawody w biegach przełajowych

ZAWODY POWIATOWE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DRUŻYNOWYCH W KUŚNIERZU
6.10.11r.

DZIEWCZĘTA II MIEJSCE:

 1. ŁUCZAK ALEKSANDRA IIID
 2. SZPULECKA MARTYNA IIIC
 3. MRÓWCZYŃSKA AGATA IIID
 4. OWCZAREK ANNA IIC
 5. SIELSKA MARTA IIC
 6. TARCZEWSKA  ID
 7. PIEKARZ PATRYCJA IIC
 8. SKORUPIŃSKA JAGODA IA
 9. LASKOWSKA MARTYNA IIIC
 10.  MOSKAL MARTA IIID
 11.  NOWAKOWSKA ZUZANNA IIIC

CHŁOPCY  II MIEJSCE:

 1. PETLA SZYMON IIIC
 2. BORYS TOMASZ IIID
 3. OLEJNICZAK RADOSŁAW IIIA
 4. KIEREJEWSKI HUBERT
 5. ŁUCZAK MARCIN IIC
 6. ŁUCZAK DAMIAN IIC
 7. MARCZEWSKI WOJCIECH IIC
 8. OSSOWSKI MICHAŁ IIC
 9. WRZOS HUBERT IIIB
 10.  BOROWIAK TOMASZ IIID
 11.  JANKOWSKI MATEUSZ IIC

ZAWODY POWIATOWE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DRUŻYNOWYCH W KUŚNIERZU
6.10.11r.

DZIEWCZĘTA II MIEJSCE:

 1. BĄK AGNIESZKA I LO s-o
 2. BOBROWSKA MILENA II LO s-o
 3. KONRAD MARTA III LO s-o
 4. SOBCZAK NATALIA II LO s-o
 5. KUZERA DOMINIKA I TL
 6. KUZERA LUIZA I THK
 7. CIESIELSKA EWA III LO s-o
 8. FRĄCZCZAK JAGODA III LO s-o
 9. PRYKA NATALIA III LO s-o
 10.  KUJAWA KAROLINA III LO s-o

CHŁOPCY II MIEJSCE:

 1. KASPRZAK  ITM
 2. KOPIECKI PATRYK II LO s-o
 3. KIEŁPIŃSKI KACPER I LO s-o
 4. LEWANDOWSKI MATEUSZ III LOai
 5. PRZYBYSZEWSKI MATEUSZ I ZSZK
 6. NADOLNY GRACJAN I LO s-o
 7. ŚMIGIELSKI ADAM I LO s-o
 8. WYROŚLAK DAWID II ZSZ R
 9.  KASPROWICZ  BARTŁOMIEJ I LO s-o
 10.  KOWALCZYK BARTOSZ I LO s-o

 

 

 

 

 

kontakt:
tel: (52) 315 59 60
(52) 315 04 92
fax: wew: 139
e-mail:
sekretariat@zs-bielice.pl
Rajd Weteranów SzosRegionalne Targi Rolne


MEN


Kuratorium Oświaty


Centralna Komisja Egzaminacyjna


Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna


Starostwo Powiatowe w Mogilnie


Urząd Miejski w Mogilnie

Współpracujemy z:


Fundacja Powiatu Mogileńskiego


schronisko Szrenica


schronisko Dom Śląski


schronisko Samotnia


Copyright © 2011 ŁJ SM