UWAGA!!! Nowa strona ZS Bielice - witamy!!

 


Witamy na stronie koła matematycznego  dla uczniów gimnazjum!

Celem naszych spotkań jest pogłębienie i rozszerzenie wiedzy matematycznej zdobytej na lekcjach oraz rozwijanie umiejętności, zdolności i zainteresowań matematycznych. W trakcie zajęć analizujemy problemy i poszukujemy różnych dróg rozwiązań, korzystamy z wielu źródeł informacji, współdziałamy w grupie i możemy lepiej przygotować się do konkursów matematycznych.
Opiekunem koła jest p. Dorota Moszkowicz.

galeria>>

 

Liga Zadaniowa
W dniach: 19 listopada 2016 r., 21stycznia 2017 r. i 1kwietnia 2017 r. w Mogilnie odbył się rejonowy etap konkursu przedmiotowego z matematyki "Liga Zadaniowa". W konkursie uczestniczyło pięcioro uczniów klas I i II gimnazjum: Julia Szpulecka kl. IIa, Roksana Owsińska kl. IIb, Barbara Dobrzyńska kl..Ia, Zuzanna Kaszczyńska kl. Ia i Szymon Rutkowski kl. Ib. 5 czerwca 2017r. w Mogilnie odbyło się uroczyste zakończenie "Ligi Zadaniowej".
 Roksana Owsińska z klasy II b uzyskała wyróżnienie w konkursie. Gratulujemy!
Uczniów do konkursu przygotowały panie: Katarzyna Marciniak i Dorota Moszkowicz.

XVII Gminny Konkurs Matematyczny

W dniu 19 maja 2017r. w Mogilnie odbył się XVII Gminny Konkurs Matematyczny   dla uczniów klas drugich gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny.
Drużyna klasy II b w składzie: Roksana Owsińska, Wiktoria Grabowska i Joanna Kotlińska zajęła II miejsce oraz reprezentacja klasy IIa w składzie: Julia Szpulecka, Kinga Bednarz i Mikołaj Strzeliński zdobyła III miejsce.
Uczniów do konkursu przygotowała pani Dorota Moszkowicz. Uczestnikom gratulujemy sukcesu!

galeria>>

 

Szkolny konkurs matematyczny

13 czerwca 2016 r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny, w którym wzięło udział 16 uczestników. Wśród nich znaleźli się uczniowie - klasy I a: Aleksandra Myka, Julia Szpulecka, Kinga Bednarz, Hubert Lesicki oraz Mikołaj Strzeliński; klasy I b: Wiktoria Grabowska i Roksana Owsińska; klasy II a: Kacper Skorupiński, Marcin Leśny, Jarosław Topolski, Bartosz Adamczyk i Jakub Małecki.; klasy II b: Norbert Kępski, Wojciech Kędzierski i Olga Smółka. Z klasy II c wzięła udział jedna uczennica, Julia Śmigielska. W kategorii klas pierwszych gimnazjum pierwsze miejsce zajął Mikołaj Strzeliński, na drugim miejscu uplasowała się Roksana Owsińska, a trzecie miejsce zdobyła Julia Szpulecka. W kategorii drugich klas gimnazjum pierwsze miejsce zdobyli ex aequo Jakub Małecki i Jarosław Topolski, na drugim miejscu uplasował się Marcin Leśny, trzecie miejsce zajęła Julia Śmigielska. Konkurs został przygotowany przez Panią Katarzynę Marciniak i Panią Dorotę Moszkowicz. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!!! 

galeria>>

Liga Zadaniowa

W dniach: 14 listopada 2015 r.,9 stycznia 2016 r. i 2 kwietnia 2016 r. w Mogilnie odbył się rejonowy etap konkursu przedmiotowego z matematyki "Liga Zadaniowa". W konkursie uczestniczyło dziesięcioro uczniów klas I i II gimnazjum:
Kamila Pietrzak kl. Ia, Julia Szpulecka kl. Ia, Wiktoria Grabowska kl. Ib, Roksana Owsińska kl. Ib, Julian Brejecki kl. Ic, Maciej Podolski kl. Ic, Marcin Leśny kl. IIa, Eryk Macioszek kl. IIa, Jarosław Topolski kl. IIa i Julia Śmigielska kl. IIc.
III miejsce w konkursie zajęła Roksana Owsińska z klasy Ib. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Opiekę nad uczniami sprawowała p. D.Moszkowicz.

 

XVI Gminny konkurs matematyczny

20 maja 2016 r. w Mogilnie odbył się XVI Gminny konkurs matematyczny dla uczniów klas drugich gimnazjum. Hasło tegorocznego konkursu brzmiało: "Dzisiaj wyrażamy matematykę". W konkursie wzięły udział trzy drużyny z Bielic: II a: Marcin Leśny, Eryk Macioszek i Jakub Małecki, II b: Izabela Hark, Wojciech Kędzierski i Olga Smółka, II c: Jan Drzewiecki, Klaudiusz Rybak i Julia Śmigielska. Uczniowie klasy IIa zajęli I miejsce a uczniowie klasy II c -  II miejsce w konkursie. Zdobywcy miejsc I - III otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, wszyscy uczestnicy - upominki matematyczne. Opiekę nad uczniami sprawowała p. D.Moszkowicz. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

galeria>>

W dniu 26 października 2015r. odbył się szkolny etap konkursu przedmiotowego z matematyki "Liga Zadaniowa" dla klas I i II gimnazjum. Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Kamila Pietrzak i Julia Szpulecka z kl Ia, Wiktoria Grabowska i Roksana Owsińska z kl Ib, Julian Brejecki i Maciej Podolski z kl Ic, Marcin Leśny, Eryk Macioszek i Jarosław Topolski z kl IIa oraz Julia Śmigielska z kl IIc.
Wszystkim życzymy powodzenia w dalszych etapach konkursu.

Liga zadaniowa 2015

29 maja 2015 roku w Mogilnie odbyło się uroczyste zakończenie konkursu matematycznego "Liga zadaniowa".
Czworo uczniów naszej szkoły odniosło sukces: -Julia Śmigielska z klasy Ic i Jarosław Topolski z klasy Ia zajęli III miejsce w kategorii klas pierwszych gimnazjum, Julia Skowrońska z klasy IIa zajęła III miejsce w kategorii klas drugich gimnazjum, Klaudia Słowińska z klasy IIa uzyskała wyróżnienie.
Uczniów do konkursu przygotowała p. Dorota Moszkowicz. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

galeria>>

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

W dniu 27 maja 2015 roku odbył się szkolny konkurs matematyczny dla klas pierwszych i drugich gimnazjum. Uczestniczyło w nim 10 uczniów klas pierwszych i 11 uczniów klas drugich.
W kategorii klas pierwszych zwyciężyła Julia Śmigielska z Ic,  II miejsce zajął Marcin Leśny z Ia, III natomiast Jakub Małecki z Ia. W kategorii klas drugich zwyciężyła Julia Skowrońska z IIa, II miejsce zajęła Klaudia Słowińska również z IIa, III miejsce przypadło Jakubowi Oliwkowskiemu z tej samej klasy.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

XV Gminny Konkurs Matematyczny

W dniu 15 maja 2015r. w Mogilnie odbył się XV Gminny Konkurs Matematyczny   dla uczniów klas drugich gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny:
- Jagoda Karpińska, Julia Skowrońska, Klaudia Słowińska z klasy II a- II miejsce,
- Agata Wiśniewska, Agnieszka Stefaniak, Michał Kopliński z klasy II c- III miejsce,
- Jakub Bąk, Kacper Grzybowski, Agata Reszelewska z klasy II b- IV miejsce.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy sukcesu!

galeria>>

Sukcesy gimnazjalistów w Lidze Zadaniowej 2014/2015

29 października 2014r. odbył się szkolny etap konkursu przedmiotowego z matematyki „Liga Zadaniowa”, w którym wzięło udział 8 uczniów z klas I i II gimnazjum.
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
- Marcin Leśny kl. I a,
- Eryk Macioszek kl. I a,
- Jarosław Topolski kl. I a,
- Jan Drzewiecki kl. I c,
- Julia Śmigielska kl. I c,
- Julia Skowrońska kl II a,
- Klaudia Słowińska kl II a.
Gratulujemy i życzymy sukcesów!

Sukcesy gimnazjalistów w konkursie przedmiotowym 2014/2015

Do rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla uczniów gimnazjum. Szkolny etap odbył się 15 października 2014, zakwalifikowało się troje uczniów z klasy III a:
- Radosław Bąk,
- Monika Dobrzyńska,
- Olga Szymkowiak.
Gratulujemy i życzymy sukcesów!

Sukcesy gimnazjalistów w Lidze Zadaniowej 2013/2014

5 czerwca 2014 roku w Mogilnie odbyło się uroczyste podsumowanie XXVII edycji Konkursu Matematycznego „Liga Zadaniowa”. Siedmioro uczniów z naszej szkoły odniosło sukces i zostało nagrodzonych:
Olga Szymkowiak oraz Monika Dobrzyńska z klasy IIa zajęły I miejsce
Radosław Bąk z klasy IIa zajął II miejsce
Kinga Nowińska oraz Magdalena Ignaczak z klasy IIa oraz Julia Skowrońska z klasy Ia zdobyły III miejsce
Klaudia Słowińska z klasy Ia uzyskała wyróżnienie
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się: Olga Szymkowiak, Monika Dobrzyńska i Radosław Bąk.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

galeria>>

Matematyczne osiągnięcia gimnazjalistów!

20 marca 2014 roku odbyła się kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur”. W tym roku niebywałym sprytem wykazali się:
Jagoda Karpińska z klasy I a oraz
Krzysztof Golis z klasy III a.
Oboje uzyskali wyróżnienia. Jagodzie i Krzysztofowi serdecznie gratulujemy sukcesu!

Osiągnięcia w konkursach

28 lutego 2014 r. Krzysztof Golis z klasy IIIa uzyskał TYTUŁ LAUREATA konkursu przedmiotowego z matematyki organizowanego przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy. Gratulacje !!!

Krzysztof Golis z klasy IIIa zakwalifikował się do zawodów drugiego stopnia IX Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów oraz do wojewódzkiego etapu Konkursu przedmiotowego z matematyki dla uczniów gimnazjów.


23 maja 2014r. w Mogilnie odbył się XIV Gminny Konkurs Matematyczny,  pod hasłem „Zakątki i zakola matematyki”. Przeznaczony był wyłącznie dla młodzieży gimnazjalnej z klas drugich. W tym roku dotyczył głównie geometrii, ale jako, że matematyka to nauka niezwykle wszechstronna zadania były naprawdę różnorodne. W konkursie udział brały 4 drużyny z gimnazjum w Mogilnie oraz 2 z Bielic. Każda grupa składała się z 3 osób. Nasi uczniowie świetnie poradzili sobie z zadaniami, bo drużyna z klasy II a w składzie:
- Radosław Bąk
- Monika Dobrzyńska
- Olga Szymkowiak
zajęła I miejsce, a grupa uczniów z klasy II c, w której byli:
- Honorata Koziej
- Jakub Mądrowski
- Martyna Nadolińska
uplasowała się na również dobrym IV miejscu.
Uczniów do konkursu przygotowała p. Dorota Moszkowicz.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy świetnych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

galeria>>


Julia Skowrońska, Klaudia Słowińska, Marta Filipiak, Jakub Oliwkowski,  Monika Cieślewicz, Michalina Ciesielska z klasy Ia gimnazjum zakwalifikowali się do rejonowego etapu konkursu matematycznego ,,Liga Zadaniowa’’.

Olga Szymkowiak, Monika Dobrzyńska, Radosław Bąk, Kinga Nowińska, Magdalena Ignaczak z klasy IIa gimnazjum zakwalifikowali się do rejonowego etapu konkursu matematycznego ,,Liga Zadaniowa’’.

                                                                                               Gratulujemy!
Do konkursów uczniów przygotowała p. Dorota Moszkowicz

Gminny konkurs matematyczny

17 maja 2013 roku w Mogilnie odbył się XIII Gminny Konkurs Matematyczny dla klas drugich gimnazjum.
II miejsce w tym konkursie zajęła drużyna klasy II a w składzie:
Zofia Erdmann, Krzysztof Golis i Jagoda Skorupińska. Uczniów przygotowywała pani Dorota Moszkowicz
Gratulujemy!

galeria>>

Sukces Jakuba Mądrowskiego

Jakub Mądrowski z klasy Ic gimnazjum uzyskał wyróżnienie w Międzynarodowym
Konkursie Kangur Matematyczny 2013.

Szkolny konkurs matematyczny

22 maja 2013 roku odbył się Szkolny konkurs matematyczny dla klas pierwszych i drugich gimnazjum. W konkursie wzięło udział 35 uczniów.


W kategorii klas pierwszych:
I miejsce zdobyła Olga Szymkowiak z klasy Ia
II miejsce ex aequo uzyskali:  Monika Dobrzyńska i Radosław Bąk z klasy   Ia.


W kategorii klas drugich:
I miejsce zdobył Krzysztof Golis z klasy IIa
II miejsce uzyskała Jagoda Skorupińska z klasy IIa
III miejsce zdobył Paweł Diupero z klasy IId

Gratulujemy!         

 

.

30 października 2012 roku odbył się szkolny etap konkursu matematycznego
„Liga Zadaniowa”. Do rejonowego etapu zakwalifikowało się 10 uczniów gimnazjum:
- Krzysztof Golis kl. II a
- Radosław Bąk kl. I a
- Monika Dobrzyńska kl. I a
- Magdalena Ignaczak kl. I a
- Kinga Nowińska kl. I a
- Olga Szymkowiak kl. I a
- Tomasz Śmigielski kl. I a
- Jakub Mądrowski kl. I c
- Remigiusz Grabowski kl. I d
- Natalia Topolska kl. I d

Po trzech spotkaniach rejonowego etapu „Ligi Zadaniowej”, które odbyły się w dniach:
24 listopada 2012r., 2 lutego 2013r. i 2 marca 2013r., sukces osiągnęło czworo uczniów:
- Krzysztof Golis zdobył II miejsce i zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego,

- Olga Szymkowiak i Monika Dobrzyńska zdobyły III miejsce,


- Radosław Bąk uzyskał wyróżnienie.


6 kwietnia 2013 roku w Toruniu odbył się etap wojewódzki konkursu matematycznego
„Liga Zadaniowa”. Uczeń klasy IIa Krzysztof Golis uzyskał tytuł finalisty.

 

 

.

Drużyna klasy IIa w składzie:
- Marta Ruszkiewicz,
- Magdalena Rozmus,
- Wiktor Łykowski
zdobyła II miejsce w XII Gminnym Konkursie Matematycznym dla klas  drugich gimnazjum.

galeria>>

.

W dniu 25 maja 2012 roku odbył się Szkolny konkurs matematyczny
dla klas pierwszych i drugich gimnazjum. W konkursie uczestniczyło 26 uczniów.
W kategorii klas pierwszych:
I miejsce zdobył Krzysztof Golis z kl Ia,
II miejsce uzyskała Dominika Kozłowska z kl Ib,
III miejsce ex equo zajęli : Szymon Lewandowski i Andrzej Skrobak z kl Ia.
W kategorii klas drugich:
I miejsce zajęła Marta Ruszkiewicz z kl IIa,
II miejsce ex equo uzyskali: Hubert Nowiński i Wiktor Łykowski z kl IIa.
Konkurs zorganizowały mgr Dorota Moszkowicz i mgr Beata Tomaszewska.

galeria>>

.

W konkursie matematycznym „Liga Zadaniowa” dla klas I i II gimnazjum w roku szkolnym 2011/2012 zostało nagrodzonych 7 uczniów.
Wiktor Łykowski kl IIa uzyskał II miejsce
Marta Ruszkiewicz kl IIa zdobyła II miejsce
Magdalena Rozmus kl IIa, Martyna Skowron kl IIa, Hubert Nowiński kl IIa, Paweł Bubak kl IIb uzyskali wyróżnienie w kategorii klas drugich.
Krzysztof Golis z klasy Ia zdobył II miejsce w kategorii klas pierwszych.
Do konkursów uczniów  przygotowała  mgr Dorota Moszkowicz.

 

.

Gimnazjaliści Krzysztof Golis z klasy Ia i Wiktor Łykowski z klasy IIa  otrzymali wyróżnienie
w konkursie matematycznym „Kangur 2012”.

 

.

W dniu 9 listopada 2011r. odbył się etap szkolny konkursu matematycznego „Liga Zadaniowa”. Uczestniczyło w nim 26 uczniów z klas I i II gimnazjum.
Do etapu rejonowego zakwalifikowały się następujące osoby:

- Krzysztof Golis, kl. Ia

- Paweł Bubak, kl. IIb

- Wiktor Łykowski, kl. IIa

- Hubert Nowiński, kl. IIa

- Ziemowit Pieszak, kl. IIa

- Magdalena Rozmus, kl. IIa

- Marta Ruszkiewicz, kl. IIa

- Martyna Skowron, kl. IIa

Etap rejonowy składa się z trzech części, które odbędą się w dniach: 26.11.2011r., 14.01.2012r. i 17.03.2012r.

Zdjęcia z uroczystego zakończenia wojewódzkiego konkursu matematycznego "Liga Zadaniowa">>

kontakt:
tel: (52) 315 59 60
(52) 315 04 92
fax: wew: 139
e-mail:
sekretariat@zs-bielice.pl
Rajd Weteranów SzosRegionalne Targi Rolne


MEN


Kuratorium Oświaty


Centralna Komisja Egzaminacyjna


Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna


Starostwo Powiatowe w Mogilnie


Urząd Miejski w Mogilnie

Współpracujemy z:


Fundacja Powiatu Mogileńskiego


schronisko Szrenica


schronisko Dom Śląski


schronisko Samotnia

Copyright © 2011 ŁJ SM