Wyniki Regionalnego Konkursu Orki
Bielice 24-26 września 2014

Rolnicy indywidualni

Imię i nazwisko zawodnika

Powiat

Miejsce

Punkty

Dariusz Śmigielski

mogileński

I miejsce

72

Wojciech Szafryna

świecki

II miejsce

69

Karol Olejnik

sępoleński

II miejsce

69

Szymczak Krzysztof

włocławski

III miejsce

65

Krzysztof Sulkowski

rypiński

III miejsce

65

Jankowski Damian

włocławski

IV miejsce

64

Wojciech Holec

nakielski

V miejsce

61

Michał Gwit

żniński

VI  miejsce

59

Remigiusz Wojciechowski

tucholski

VII miejsce

45

 

Uczniowie pług tradycyjny

SZKOŁA

UCZESTNIK

NUMER
STARTOWY

NUMER
ZESTAWU

MIEJSCE

PUNKTY

ZS. W Kowalu

PAWEŁ KAMIL CZŁAPIŃSKI

7

1

I

86

ZSP w Samostrzelu

ŁUKASZ PŁOWAŚ

13

1

II

77

ZSR im. W. Grabskiego w Grudziądzu

LUKASZ KOZIOŁ

6

3

III

76

ZS NR 1 CKP w Aleksandrowie Kujawskim

MATEUSZ MINKOWSKI

3

3

VI

75

ZSP w Zielonej

PAWEŁ MAŃKA

10

1

VI

75

ZS im. Związku Młodzieży wiejskiej w Dobrzyniu n. Wisłą

MARCIN CZACHOROWSKI

8

2

V

73

ZS w Bielicach

ŁAWINSKI DAMIAN

19

1

V

73

ZS CKR w Sypniewie

PIOTR NIEMCZYK

14

2

VI

70

ZSP w Gąsawie

ADAM WOJTASIAK

15

3

VI

70

ZS RCKU im. St. Staszica   Kościelcu

ADAM ZIÓŁKOWSKI

1

1

VII

68

ZS CKP w Grubnie

NORBET BONA

18

3

VII

68

ZS CKR im. Jadwigi Dziubińskiej w starym Brześciu

RAFAŁ ŻELAZEK

4

1

VIII

67

ZS CKU w Gronowie

PATRYK FIJAŁKOWSKI

9

3

VIII

67

ZSP w Strzałkowie

RAFAŁ BŁASZCZYK

11

2

IX

66

ZS RCKU w Przemystce

WALDEMAR WASZAK

16

1

X

65

ZSP im. Jana Pawła II w Kościelcu

PRZEMYSŁAW MĘTEL

2

2

XI

59

ZSP w Koźminie Wlkp.

BARTŁOMIEJ GROBELNY

17

2

XII

54

ZSP w Gnieźnie

BARTŁOMIEJ SZAŁEK

12

3

XIII

46

ZS w Kobylnikach

WALDEMAR KOSEK

5

2

XIV

41

 

 

Uczniowie pług obracalny

SZKOLA

UCZESTNIK

NUMER
STARTOWY

NUMER ZESTAWU

miejsce

punkty

ZS w Kowalu

DAMIN DESKA

26

4

I

77

ZS w Bielicach

KAROL ZAPARUCHA

38

4

II

76

ZSP w Kobylnikach

KAROL SZTFEL

24

5

III

74

ZS RCKU im. St. Staszica w Kościelcu

PIOTR WALCZAK

20

4

IV

73

ZS im. Związku Młodzieży Wiejskiej w Dobrzyniu n.Wisłą

MARCIN GRECH

27

5

IV

73

ZSP w Samostrzelu

PATRYK OLEJNICZAK

32

4

IV

73

ZS RCKU w Przemystce

KAMIL RYBACKI

35

4

V

69

ZSP w Strzałkowie

JAKUB KOTECKI

30

5

VI

68

ZS CKR w Sypniewie

KAROL KŁOSOWSKI

33

5

VI

68

ZSP w Zielonej

PAWEŁ REDA

29

4

VII

66

ZS CKP w Grubnie

MICHAŁ DOMACHOWSKI

37

6

VIII

64

ZSP w Koźminie Wlkp.

PATRYK GRZEŚKOWIAK

36

5

IX

62

ZS CKR im. Jadwigi Dziubińskiej w Starym Brześciu

PIOTR NIEZNAŃSKI

23

4

X

61

ZS CKU w Gronie

PAWEŁ PSZONKA

28

6

X

61

ZSP w Gnieźnie

BŁAŻEJ RÓZAK

31

6

XI

60

ZSR im. W. Grabskiego w Grudziądzu

SZYMON STANKIEWICZ

25

6

XII

56

ZSP im. Jana Pawła II w Kościelcu

WIKTOR LEWANDOWSKI

21

5

XIII

52

ZSP w Gąsawie

ŁUKASZ WOLSKI

34

6

XIV

45

ZS NR 1 CKP w Aleksandrowie Kujawskim

DAWID BUDNY

22

6

XV

43

 

kontakt:
tel: (52) 315 59 60
(52) 315 04 92
fax: wew: 139
e-mail:
sekretariat@zs-bielice.pl




Rajd Weteranów Szos


Regionalne Targi Rolne
retro
szk

Program Aktywny Uczeń


MEN


Kuratorium Oświaty


Centralna Komisja Egzaminacyjna


Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

/
Starostwo Powiatowe w Mogilnie


Urząd Miejski w Mogilnie

Współpracujemy z:


Fundacja Powiatu Mogileńskiego


schronisko Szrenica


schronisko Dom Śląski

/
schronisko Samotnia


Copyright © 2011 ŁJ SM