Skład Rady Rodziców w roku szkolnym 2013/2014

2. Czerwińska Marzena
3. Typańska -Stube Agnieszka

Komunikaty Rady Rodziców

1. Rada Rodziców informuje wszystkich rodziców uczniów Zespołu Szkół w Bielicach, że za jej pośrednictwem można składać  wnioski, a także propozycje związane z  działalnością szkoły. Wszystkie cenne uwagi zostaną przekazane Panu Dyrektorowi i Radzie Pedagogicznej i będą służyły dalszemu rozwojowi i podnoszeniu poziomu edukacyjnego placówki. Ewentualne propozycje można również przekazać za pośrednictwem opiekuna RR ze strony szkoły-pani Gabrieli Nowińskiej, tel. 662102990, e-mail: gabrielanowinska@wp.pl.
Jednocześnie zapraszamy wszystkich chętnych rodziców do współpracy, a także pozyskiwania środków finansowych przeznaczonych na imprezy, które będą organizowane przez rodziców w trakcie roku szkolnego.

2. Informujemy, że ze środków zgromadzonych z wpłat rodziców, wszyscy uczniowie szkoły otrzymali słodki upominek na Święta Bożego Narodzenia. Czekolady zostały wręczone przez wychowawców podczas wigilii klasowych.