Informacja o kursach

Podanie o przyjęcie na kurs

R03 - prowadzenie produkcji rolniczej - plan zajęć

T06 - sporządzanie potraw i napojów - plan zajęćojów -plan zajęć

Kursy kwalifikacyjne - terminarz zajęć w roku szkolnym 2017/2018


Semestr I

1

28.09 - 30.09

2

05.10 - 07.10

3

12.10 - 14.10

4

19.10 - 21.10

5

02.11 - 04.11

6

16.11 - 18.11

7

23.11 - 25.11

8

07.12 - 09.12

9

14.12 - 16.12

10

11.01 - 13.01

11

18.01 - 20.01

12

25.01 - 27.01

13

08.02 - 10.02

Semestr II

14

01.03 - 03.03

15

15.03 - 17.03

16

22.03 - 24.03

17

05.04 - 07.04

18

19.04 - 21.04

19

26.04 - 28.04

20

10.05 - 12.05

21

17.05 - 19.05

22

24.05 - 26.05

23

07.06 - 09.06

24

14.06 - 16.06

25

21.06 - 23.06

 


Plan zajęć kwalifikacyjnego kursu zawodowego R03 - Prowadzenie produkcji rolniczej

Czwartek 05.04.2018r.


Godziny

Przedmiot

Realizujący

15.00 - 15.45

 

PRODUKCJA ROŚLINNA

Roman Żółkiewicz

15.50 - 16.35

Roman Żółkiewicz

16.40 - 17.25

Roman Żółkiewicz

17.30 - 18.15

 

TECHNIKA  W ROLNICTWIE

Marek Staszewski

18.20 - 19.05

Marek Staszewski

19.10 - 19.55

Marek Staszewski

Piątek 06.04.2018r.


Godziny

Przedmiot

Realizujący

15.00 - 20.25

 

PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ
(6h)

Grzegorz Sobieralski
Jacek Ładziak

 Sobota 07.04.2018r.


Godziny

Przedmiot

Realizujący

8.00 - 8.45

PODSTAWY DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ W ROLNICTWIE

Wiesław Kowal

8.50 - 9.35

Wiesław Kowal

9.40 - 15.15

 

PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ (6h)

Agnieszka Jakubowska
Zbigniew Kinowski

Czwartek 19.04.2018r.


Godziny

Przedmiot

Realizujący

15.00 - 15.45

 

TECHNIKA W ROLNICTWIE

Marek Staszewski

15.50 - 16.35

Marek Staszewski

16.40 - 17.25

Marek Staszewski

17.30 - 18.15

 

PRODUKCJA ROŚLINNA

Roman Żółkiewicz

18.20 - 19.05

Roman Żółkiewicz

19.10 - 19.55

Roman Żółkiewicz

Piątek 20.04.2018r.


Godziny

Przedmiot

Realizujący

15.00 - 15.45

 

JĘZYK OBCY W ROLNICTWIE

Artur Czarnecki

15.50 - 16.35

Artur Czarnecki

16.40 - 17.25

Artur Czarnecki

17.30 - 18.15

PRODUKCJA ZWIERZĘCA

Agnieszka Jakubowska

18.20 - 19.05

Agnieszka Jakubowska

19.10 - 19.55

Agnieszka Jakubowska

Sobota 21.04.2018r.


Godziny

Przedmiot

Realizujący

8.00 - 11.40

 

PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ (4h)

Jacek Ładziak
Grzegorz Sobieralski

 

11.50 - 15.30

 

PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ (4h)

Jacek Ładziak
Grzegorz Sobieralski

 Czwartek 26.04.2018r.


Godziny

Przedmiot

Realizujący

15.00 - 15.45

PRODUKCJA ROŚLINNA

Roman Żółkiewicz

15.50 - 16.35

Roman Żółkiewicz

16.40 - 17.25

Roman Żółkiewicz

17.30 - 18.15

 

JĘZYK ANGIELSKI W ROLNICTWIE

Artur Czarnecki

18.20 - 19.05

Artur Czarnecki

19.10 - 19.55

Artur Czarnecki

Piątek 27.04.2018r.


Godziny

Przedmiot

Realizujący

15.00 - 15.45

 

JĘZYK ANGIELSKI W ROLNICTWIE

Artur Czarnecki

15.50 - 16.35

Artur Czarnecki

16.40 - 17.25

Artur Czarnecki

17.30 - 18.15

Roman Żółkiewicz

18.20 - 19.05

Roman Żółkiewicz

19.10 - 19.55

Roman Żółkiewicz

Sobota 28.04.2018r.


Godziny

Przedmiot

Realizujący

8.00 - 11.40

 

PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ (4h)

Agnieszka Jakubowska
Grzegorz Sobieralski

 

11.50 - 15.30

 

PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ (4h)

Agnieszka Jakubowska
Grzegorz Sobieralski

 

Plan zajęć kursu kwalifikacyjnego T06 - sporządzanie potraw i napojów

czwartek 05.04.18

 

Przedmiot

Realizujący

15.00-20.25

Pracownia gastronomiczna (6h)

E. Hartwich, A. Nowakowski

piątek 06.04.18

 

Przedmiot

Realizujący

15.00-15.45

Wyposażenie i zasady bhp
w gastronomii

G. Joszko

15.50-16.35

G. Joszko

16.40-17.25

G. Joszko

17.30-18.15

Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem

E. Staszewska

18.20-19.05

E. Staszewska

19.10-19.55

E. Staszewska

sobota 07.04.18

 

Przedmiot

Realizujący

8.00-8.45

 

Zasady żywienia człowieka

E. Staszewska

8.50- 9.35

E. Staszwska

9.40- 16.10

Pracownia gastronomiczna (7h)

G. Joszko, M. Jasińska

czwartek 19.04.18

 

Przedmiot

Realizujący

15.00-20.25

Pracownia gastronomiczna (6h)

K. Woroch, E. Hartwich

piątek 20.04.18

 

Przedmiot

Realizujący

15.00-15.45

Wyposażenie i zasady bhp
w gastronomii

G. Joszko

15.50-16.35

G.Joszko

16.40-17.25

G. Joszko

17.30-18.15

Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem

E. Staszewska

18.20-19.05

E. Staszewska

19.10-19.55

E. Staszewska

sobota 21.04.18

 

Przedmiot

Realizujący

8.00-8.45

Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem

E. Staszewska

8.50-9.35

E. Staszewska

9.40-10.25

E. Staszewska

10.30- 11.15

Zasady żywienia człowieka

E. Staszewska

11.20- 16.30

Pracownia gastronomiczna (5 h)

A. Nowakowski, M. Jasińska

czwartek 26.04.18

 

Przedmiot

Realizujący

15.00-15.45

Wyposażenie i zasady bhp
w gastronomii

G. Joszko

15.50-16.35

G.Joszko

16.40-17.25

G. Joszko

17.30-18.15

Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem

E. Staszewska

18.20-19.05

E. Staszewska

19.10-19.55

E. Staszewska

piątek 27.04.18

 

Przedmiot

Realizujący

15.00-15.45

Przedsiębiorstwo gastronomiczne

G. Nowińska

15.50-16.35

G. Nowińska

16.40-17.25

G. Nowińska

17.30-18.15

Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem

E. Staszewska

18.20-19.05

E. Staszewska

19.10-19.55

E. Staszewska

 

 

sobota 28.04.18

 

Przedmiot

Realizujący

8.00- 13.45

Pracownia gastronomiczna (6 h)

A. Nowakowski, E. Hartwich

13.50-  16.35

Pracownia gastronomiczna (3h)-  I grupa

 A. Nowakowski


 

kontakt:
tel: (52) 315 59 60
(52) 315 04 92
fax: wew: 139
e-mail:
sekretariat@zs-bielice.pl




Rajd Weteranów Szos



Regionalne Targi Rolne
retro
szk

Program Aktywny Uczeń


MEN


Kuratorium Oświaty


Centralna Komisja Egzaminacyjna


Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

/
Starostwo Powiatowe w Mogilnie


Urząd Miejski w Mogilnie

Współpracujemy z:


Fundacja Powiatu Mogileńskiego


schronisko Szrenica


schronisko Dom Śląski

/
schronisko Samotnia


Copyright © 2011 ŁJ SM