Informacja o kursach

Podanie o przyjęcie na kurs

R3 - prowadzenie produkcji rolniczej - plan zajęć

T6 - sporządzanie potraw i napojów -plan zajęć

Kursy kwalifikacyjne - terminarz zajęć w roku szkolnym 2016/17

Semestr I

1

22-24.09

2

29.09-1.10

3

6-8.10

4

20-22.10

5

3-5.11

6

17-19.11

7

24-26.11

8

8-10.12

9

15-17.12

10

12-14.01

11

19-21.01

12

26-28.01

13

16-18.02

14

23-25.02

Semestr II

15

2-4.03

16

15-11.03

17

30.03-1.04

18

6-8.04

18

20-22.04

20

27-29.04

21

11-13.05

22

18-20.05

23

1-3.06

24

8-10.06

25

22-24.06

 


Plan zajęć kursu kwalifikacyjnego R3 - prowadzenie produkcji rolniczej

czwartek 16.02

 

Przedmiot

Realizujący

15.00-15.45

Produkcja roślinna

R. Żółkiewicz

15.50-16.35

R. Żółkiewicz

16.40-17.25

R. Żółkiewicz

17.30-18.15

Produkcja zwierzęca

A. Jakubowska

18.20-19.05

A. Jakubowska

19.10-19.55

A. Jakubowska

piątek 17.02

 

Przedmiot

Realizujący

15.00-15.45

Produkcja zwierzęca

A. Jakubowska

15.50-16.35

A. Jakubowska

16.40-17.25

A. Jakubowska

17.30-18.15

Produkcja roślinna

R. Żółkiewicz

18.20-19.05

R. Żółkiewicz

19.10-19.55

R. Żółkiewicz

sobota 18.02

 

Przedmiot

Realizujący

8.00-11.40

Prowadzenie działalności rolniczej (4h)

A. Jakubowska, Z. Kinowski

11.50-15.30

Prowadzenie działalności rolniczej (4h)

A. Jakubowska, Z. Kinowski

czwartek 23.02

 

Przedmiot

Realizujący

15.00-15.45

Technika w rolnictwie

M. Staszewski

15.50-16.35

M. Staszewski

16.40-17.25

M. Staszewski

17.30-18.15

Produkcja roślinna

R. Żółkiewicz

18.20-19.05

R. Żółkiewicz

19.10-19.55

R. Żółkiewicz

piątek 24.02

 

Przedmiot

Realizujący

15.00-15.45

Produkcja roślinna

R. Żółkiewicz

15.50-16.35

R. Żółkiewicz

16.40-17.25

R. Żółkiewicz

17.30-18.15

Technika w rolnictwie

M. Staszewski

18.20-19.05

M. Staszewski

19.10-19.55

M. Staszewski

sobota 25.02

 

Przedmiot

Realizujący

8.00-11.40

Prowadzenie działalności rolniczej (4h)

G. Sobieralski, J. Ładziak

11.50-15.30

Prowadzenie działalności rolniczej (4h)

G. Sobieralski, J. Ładziak

 

Plan zajęć kursu kwalifikacyjnego T6 - sporządzanie potraw i napojów

czwartek 16.02.17

 

Przedmiot

Realizujący

15.00-15.45

Technologia gastronomiczna
z towaroznawstwem

E. Staszewska

15.50-16.35

E. Staszewska

16.40-17.25

E. Staszewska

17.30-18.15

Wyposażenie i zasady bhp w gastronomii

G. Joszko

18.20-19.05

G. Joszko

19.10-19.55

G. Joszko

piątek 17.02.17

 

Przedmiot

Realizujący

15.00-15.45

Wyposażenie i zasady bhp w gastronomii

G. Joszko

15.50-16.35

G. Joszko

16.40-17.25

G. Joszko

17.30-18.15

Technologia gastronomiczna
z towaroznawstwem

E. Staszewska

18.20-19.05

E. Staszewska

19.10-19.55

E. Staszewska

sobota 18.02.17

 

Przedmiot

Realizujący

8.00-8.45

Technologia gastronomiczna
z towaroznawstwem

E. Staszewska

8.50-9.35

E. Staszewska

9.40-15.15

Pracownia gastronomiczna (6h)

A. Nowakowski, K. Woroch

czwartek 23.02.17

 

Przedmiot

Realizujący

15.00-20.25

Pracownia gastronomiczna (6h)

K. Woroch, G. Joszko

piątek 24.02.17

 

Przedmiot

Realizujący

15.00-15.45

Technologia gastronomiczna
z towaroznawstwem

E. Staszewska

15.50-16.35

E. Staszewska

16.40-17.25

E. Staszewska

17.30-18.15

Technologia gastronomiczna
z towaroznawstwem

E. Staszewska

18.20-19.05

E. Staszewska

19.10-19.55

E. Staszewska

sobota 25.02.17

 

Przedmiot

Realizujący

8.00-8.45

Technologia gastronomiczna
z towaroznawstwem

E. Staszewska

8.50-9.25

E. Staszewska

9.40-15.15

Pracownia gastronomiczna (6 h)

A. Nowakowski, E. Hartwich




 

kontakt:
tel: (52) 315 59 60
(52) 315 04 92
fax: wew: 139
e-mail:
sekretariat@zs-bielice.pl




Rajd Weteranów Szos



Regionalne Targi Rolne
retro
szk

Program Aktywny Uczeń


MEN


Kuratorium Oświaty


Centralna Komisja Egzaminacyjna


Okręgowa Komisja
Egzaminacyjna

/
Starostwo Powiatowe w Mogilnie


Urząd Miejski w Mogilnie

Współpracujemy z:


Fundacja Powiatu Mogileńskiego


schronisko Szrenica


schronisko Dom Śląski

/
schronisko Samotnia


Copyright © 2011 ŁJ SM