I n t e r n a t  zaprasza dziewczęta  oraz chłopców gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych  do zamieszkania w przytulnych i dobrze wyposażonych pokojach ( 3-osobowych).
Budynek zewsząd otoczony jest zielenią oraz bezpiecznymi terenami sportowo – rekreacyjnymi. Bogate zasoby bazy materialnej podnoszą jakość opieki i wychowania.
Są to:

• świetlica z pełnym wyposażeniem ( x-box z kinectem, stół bilardowy),
  • stoły do tenisa,
  • sala gimnastyczna,
  • boiska do piłki: nożnej, ręcznej, siatkowej i koszykowej.

Zapewniamy:

• Całodzienne wyżywienie za niską stawkę – 11 zł /dziennie (4 smaczne i zdrowe posiłki),
  • Całodobową opiekę od niedzieli do piątku sprawowaną przez wykwalifikowanych i przyjaznych wychowawców.

Kierownik internatu:
mgr Leszek Maciejewski
tel. 52 315-04-92 wew. 132

Wychowawcy:
tel. 52 315-04-92 wew. 134

GRUPA I - mgr Ewelina Luzar-Gościak
GRUPA II - mgr Anna Trębusiewicz
GRUPA III - mgr Karolina Kozicka / mgr Bernard Łaganowski

mgr Banaszkiewicz Hieronim
mgr Kowal Ewa
mgr Kraśny Paweł
mgr Leśniewski Marcin
mgr Maciejewska Justyna
mgr Marciniak Katarzyna
mgr Nowińska Dominika
mgr Paternoga Magdalena

W placówce staramy się tworzyć optymalne warunki do wszechstronnego rozwoju każdego wychowanka organizując różnorodne zajęcia (kulturalne, sportowe, turystyczne, manualne, kulinarne).
Realizujemy programy profilaktyczne, integrujemy się na biwakach oraz wyjazdach  do kina, chętnie pomagamy w nauce.
Misją naszego internatu jest opieka i kształcenie młodzieży w dobrych warunkach socjalno – bytowych, dobrze zorganizowanej pracy oraz harmonijnym współdziałaniu nauczycieli, rodziców, wychowanków i środowiska lokalnego.
Dodatkowym atutem ucznia naszej szkoły jest możliwość otrzymywania stypendium „Szansa” i „Zdolni”.
Nasi wychowankowie to wartościowi ludzie przygotowani do pełnienia różnych ról w społeczeństwie i potrafiący sprostać wyzwaniom współczesności.

Z A M I E S Z K A J   U   N A S  !!
Z A P R AS Z A M Y ! ! !