I n t e r n a t  zaprasza dziewczęta  oraz chłopców gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych  do zamieszkania w przytulnych i dobrze wyposażonych pokojach ( 3-osobowych).
Budynek zewsząd otoczony jest zielenią oraz bezpiecznymi terenami sportowo – rekreacyjnymi. Bogate zasoby bazy materialnej podnoszą jakość opieki i wychowania.
Są to:

• świetlica z pełnym wyposażeniem ( x-box z kinectem, stół bilardowy),
  • stoły do tenisa,
  • sala gimnastyczna,
  • boiska do piłki: nożnej, ręcznej, siatkowej i koszykowej.

Zapewniamy:

• Całodzienne wyżywienie za niską stawkę – 10 zł /dziennie (4 smaczne i zdrowe posiłki),
  • Całodobową opiekę od niedzieli do piątku sprawowaną przez wykwalifikowanych i przyjaznych wychowawców.

W placówce staramy się tworzyć optymalne warunki do wszechstronnego rozwoju każdego wychowanka organizując różnorodne zajęcia (kulturalne, sportowe, turystyczne, manualne, kulinarne).
Realizujemy programy profilaktyczne, integrujemy się na biwakach oraz wyjazdach  do kina, chętnie pomagamy w nauce.
Misją naszego internatu jest opieka i kształcenie młodzieży w dobrych warunkach socjalno – bytowych, dobrze zorganizowanej pracy oraz harmonijnym współdziałaniu nauczycieli, rodziców, wychowanków i środowiska lokalnego.
Dodatkowym atutem ucznia naszej szkoły jest możliwość otrzymywania stypendium „Szansa” i „Zdolni”.
Nasi wychowankowie to wartościowi ludzie przygotowani do pełnienia różnych ról w społeczeństwie i potrafiący sprostać wyzwaniom współczesności.

Z A M I E S Z K A J   U   N A S  !!
Z A P R AS Z A M Y ! ! !