Zaproszenie na zjazd rocznika matura 1966

4 czerwca 2016 odbyl się zjazd absolwentów którzy ukończyli szkołę w roku 1966

po kliknięciu na zdjęcie - powiększenie

Spotkanie noworoczne

9 stycznia 2014r. w sali internatu Zespołu Szkół odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne Stowarzyszenia  Wychowanków i Sympatyków Szkoły Rolniczej w Bielicach.
W uroczystości uczestniczyli członkowie Stowarzyszenia oraz zaproszeni goście, wśród nich m. in. dyrektor ZS w Bielicach, p. Hieronim Banaszkiewicz.
Wszystkich zebranych powitał prezes , p.Andrzej Stachowiak, który następnie przedstawił zarys działań Stowarzyszenia w minionym roku oraz złożył noworoczne życzenia.
W dalszej części  głos zabierali m. in. były dyrektor, p. Stanisław Wojtasiński, Starosta Mogileński, p. Tomasz Barczak oraz obecny dyrektor szkoły, p. Hieronim Banaszkiewicz, który opowiedział o aktualnym życiu placówki.
Pełne wspomnień, anegdot z minionych lat spotkanie upłynęło w ciepłej, świątecznej atmosferze.

Festiwal w stylu retro

X Regionalnym Targom rolnym w Bielicach towarzyszć bedzie impreza pod nazwą:

"WYSTAWA STARYCH CIĄGNIKÓW I MASZYN ROLNICZYCH „ W STYLU RETRO”  Bielice k/ Mogilna"

Poniżej dokumenty do pobrania:

1. Plakat
  2. Regulamin
  3. Karta zgłoszenia

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Stowarzyszenia Wychowanków i Sympatyków Szkoły Rolniczej w Bielicach.

W dniu 26 kwietnia 2012 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Stowarzyszenia Wychowanków i Sympatyków Szkoły Rolniczej w Bielicach.

Ustępujące władze przedstawiły sprawozdanie z działalności za minioną kadencję i otrzymały absolutorium.
Uczestnicy Zebrania wybrali nowe władze Stowarzyszenia.
Zarząd Stowarzyszenia tworzą:

• Andrzej Stachowiak         - Prezes
  • Tomasz Barczak               - Wiceprezes
  • Andrzej Chełminiak         - Wiceprezes
  • Marian Kotarski               - Skarbnik
  • Joanna Caspari-Filipiak   - Sekretarz
  • Alojzy Łukomski
  • Tadeusz Sulski
  • Anna Mazurkiewicz
  • Edward Andrzej Błaszak
  • Stefan Paliwoda

W skład Komisji Rewizyjnej weszli:

• Marek Wierzbiński   - Przewodniczący
  • Stefan Sulski
  • Henryk Bartczak

Sąd Koleżeński tworzą:

• Julian Sobecki            - Przewodniczący
  • Szczepan Lewandowski
  • Kazimierz Baranowski

Otwarcie auli im. Hilarego Sulskiego

12 stycznia 2012 r. w Zespole Szkół w Bielicach odbyło się uroczyste otwarcie Auli im. Hilarego Sulskiego. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 16.00 symbolicznym zerwaniem wstęgi z tablicy pamiątkowej przez Starostę Powiatu Mogileńskiego Tomasza Barczaka, emerytowanego nauczyciela Zespołu Szkół, Alfreda Adamczaka i przedstawiciela rodziny patrona auli – Tadeusza Sulskiego.

Dyrektor Zespołu Szkół w Bielicach – Hieronim Banaszkiewicz,  powitał zgromadzonych gości i w krótkim wystąpieniu podziękował wszystkim za przybycie podkreślając, że remont auli nie byłby możliwy, gdyby nie ofiarność Stowarzyszenia Wychowanków i Sympatyków Szkoły Rolniczej w Bielicach, które to sfinansowało większość prac remontowych.

Kolejnym punktem spotkania było przedstawienie rysu historycznego Szkoły w Bielicach, przygotowanego przez uczennice klasy I LO, w trakcie którego zgromadzeni obejrzeli prezentację multimedialną poświęconą dyrektorowi Sulskiemu.

Po części historycznej głos zabrali m.in. Starosta Powiatu Mogileńskiego, Tomasz Barczak, Członek Zarządu Powiatu Mogileńskiego, Wiesław Gałązka, zastępca starosty, Tadeusz Szymański, były dyrektor Zespołu Szkół, Stanisław Wojtasiński oraz przedstawiciel rodziny Sulskich, pan Sikorski. Wszyscy z sentymentem wspominali czasy, kiedy sami zasiadali w ławach tej szkoły, a niejednemu z gości zakręciła się łezka w oku.

Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na przygotowany przez klasy:  I ZSZ kucharz i I Technikum Żywienie poczęstunek oraz noworoczną lampkę szampana.